Mała firma All inclusive. Zbuduj biznes nr 1 - strategia wzrostu firmy na rynku

mala firma all inclusive zbuduj biznes nr 1 strategia wzrostu firmy na rynku
Udostępnij:
Jak wyznaczać cele rozwojowe dla firmy? O czym należy pamiętać wchodząc na nowy rynek? Kiedy nadchodzi moment, gdy warto spieniężyć biznes?

Podczas majowego warsztatu z cyklu Mała Firma ALL INCLUSIVE, który odbędzie się 24 maja 2016 roku w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach, Młodzi Przedsiębiorcy zapoznają się z tajnikami tworzenia strategii wzrostu swojego biznesu. Spotkanie jest częścią III edycji programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”, realizowanego przez Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach oraz Miasto Katowice.

Warsztat w dniu 24 maja poprowadzi nowy Ekspert Programu – Rafael Moucka – seryjny przedsiębiorca, menedżer i inwestor, absolwent Akademii Strategicznego Przywództwa na Harvard Business School&ICAN Institute. Od ponad dekady z powodzeniem rozwija pomysły biznesowe z obszaru IT i nowych technologii, założyciel spółki Positive Technology. Podczas jego działalności grupa dynamicznie rozwinęła się osiągając zatrudnienie na poziomie 100 osób zaś w trakcie jego kadencji w zarządzie Indata Software SA, spółka wykonała pierwszą ofertę publiczną i zadebiutowała na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych.

Majowe spotkanie jest częścią programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”. Inicjatywa ta kierowana jest do Młodych Przedsiębiorców osób, które nie ukończyły jeszcze 36. roku życia i prowadzą firmę nie dłużej niż trzy lata. Nowością cyklu będą webinaria, które umożliwią śledzenie warsztatów na żywo oraz dostęp do nich po zakończeniu warsztatu.

Ponadto zaplanowany jest cykl spotkań mentoringowych z ekspertami – praktykami biznesu, którzy będą pracować z wybraną grupą firm nad wyzwaniami i problemami, które napotykają w swojej działalności biznesowej. Uzupełnieniem będą comiesięczne śniadania biznesowe, podczas których Młodzi Przedsiębiorcy będą mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Udział w Programie jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji. Szczegółowe informacje oraz zapisy dostępne są na stronie www.mlodyprzedsiebiorca.org.

fot. pixabay.com