MamaDeal.pl - Przyjazne, rodzinne zakupy

mamadealpl przyjazne rodzinne zakupy
Udostępnij:
Rusza MamaDeal.pl, czyli serwis, w którym można za darmo pobrać kupony rabatowe i promocyjne na usługi oraz produkty dla mam, dzieci i rodziny.

Rusza MamaDeal.pl, czyli serwis, w którym można za darmo pobrać kupony rabatowe i promocyjne na usługi oraz produkty dla mam, dzieci i rodziny.


Jestem mamą i chętnie korzystam z promocji i rabatów. Zauważyłam, że serwisy zakupów grupowych oferują mało ofert skierowanych na produkty, czy usługi dla dzieci. Uruchamiając MamaDeal zależało mi, aby każda zabiegana mama mogła w jednym miejscu znaleźć właśnie takie, ciekawe propozycje za zakupy dla siebie i swojej Rodziny oraz, w odróżnieniu od serwisów zakupów grupowych mogła szybko i  za darmo pobrać kupon rabatowy dokonując płatności w momencie zakupu lub realizacji usługi – mówi właścicielka Magdalena Zabłocka - Misją MamaDeal jest stworzenie platformy przyjaznej rodzinnym zakupom. Każda z internautek korzystająca z serwisu może zaproponować znaną jej ciekawą promocję, może także polecać dostępne w serwisie kupony swoim koleżankom i znajomym.

Serwis adresowany jest do kobiet – Mam aktywnie poszukujących ciekawych ofert na produkty i usługi dla siebie, swoich dzieci i rodzin. Korzyści dla Użytkowników to m.in.: wyselekcjonowane oferty skierowane do kobiet, całkowicie darmowy dostęp do kuponów, możliwość realizacji kuponów zarówno w sklepach internetowych jak i stacjonarnych oraz punktach usługowych oraz przejrzystość zasad określona indywidualnie w każdym kuponie.

Firmy prezentujące kupony korzystają, dzięki takim zaletom MamaDeal.pl jak: łatwy sposób samodzielnego dodawania i zarządzania kuponami poprzez panel klienta, możliwość generowania różnych rodzajów kuponów: rabatowe, promocyjne, na gratisy, na kwotę pieniężną, z minimalną i maksymalną ilością pobrań, brak prowizji od zakupów dokonanych przez Użytkowników, czy bardzo niskie koszty prezentacji kuponu w serwisie (już od 50 groszy za dzień).

źródło: informacja prasowa