Mapa LegalTech Polska 2022 już jest!

Dodane: 21.07.2022

Informacja prasowa

Udostępnij:

Nadszedł czas na legaltechową mapę Polski! Piotr Chodosz przygotował projekt takiej mapy, bazując przede wszystkim na zawartości Katalogu Legaltech Polska. Opracowanie graficzne jest dziełem Laury Zalasa.

Od wielu lat niezmienną popularnością cieszą się mapy pokazujące produkty legaltechowe w danym kraju. Zazwyczaj mają one formę planszy ze znakami towarowymi legaltechowych produktów, zwykle w podziale na kilka kategorii.legal

Szereg takich map można obejrzeć na stronie Legal Complex, gdzie na specjalnej podstronie są gromadzone legaltechowe mapy z całego świata.

Mapa zbiera w jednym miejscu kilkudziesięciu dostawców rozwiązań legaltechowych na rynek usług prawnych w Polsce. Miejmy nadzieję, że mapa będzie pomocna przy rozpowszechnianiu wiedzy w zakresie stosowania nowych technologii dla prawników.

Zachęcamy do używania mapy w swoich własnych publikacjach i materiałach.

Jeśli widzisz błędy, uważasz, że brakuje jakiegoś rozwiązania lub masz inne uwagi, skontaktuj się: [email protected]. Przedstawiona mapa jest jej pierwszą wersją, a w oparciu o zebrane uwagi zostanie przygotowana kolejna udoskonalona wersja.