Marcowe spotkanie networkingowe

marcowe spotkanie networkingowe
Udostępnij:
18 marca Starter zaprasza na inspirujące spotkanie networkingowe dedykowane wyjątkowym kobietom. Podczas wydarzenia Kristin Pedemonti opowie o odważnych kobietach, które nie bały się ryzykownych decyzji i wywarły wpływ na otaczający je świat, często idąc pod prąd.

18 marca Starter zaprasza na inspirujące spotkanie networkingowe dedykowane wyjątkowym kobietom. Podczas wydarzenia Kristin Pedemonti opowie o odważnych kobietach, które nie bały się ryzykownych decyzji i wywarły wpływ na otaczający je świat, często idąc pod prąd. Po prelekcji uczestnicy, jak zwykle będą mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe w trakcie sesji networkingowej.


Spotkanie networkingowe Creative Morning w Starterze rozpocznie się o godz. 9.00 od prelekcji Kristin – zdobywczyni wielu nagród, założycielki firmy Storyteller i finalistki TED Talks talent, która opowie m.in. o Wangari Mathaai z Kenii, zdobywczyni pokojowej nagrody Nobla, która jako pierwsza kobieta we wschodniej Afryce uzyskała tytuł doktora. Wangari stworzyła organizację Green Belt Movement, inspiruje ludzi do sadzenia drzew, a także pomaga kobietom nie tylko w Kenii, ale także w całej Afryce, odkryć swój potencjał i wartość. Kristin opowie także o kobietach, które potrafią inspirować każdego dnia, jak np. Hannah Brencher, która pisze listy miłosne do obcych ludzi. Półtora roku po rozpoczęciu, jej projekt jest w 47 różnych krajach, ponieważ Hannah wierzy, że świat potrzebuje więcej listów miłosnych. Kristin opowie także swoją historię:

(..) w 2005 roku zostawiłam pracę na pełnym etacie by opowiadać historie, wtedy też sprzedałam mój dom i większość dobytku by stworzyć projekt edukacyjny w Belize, w Centralnej Ameryce. Moje życie zmieniło się całkowicie. Z uczestnikami podzielę się tym, jak powstał program dofinansowujący 33,340 studentów i edukujący 800 nauczycieli, zachęcający do wykorzystania kultury w szkołach. W czerwcu wyjeżdżam do Kenii by przygotować i rozszerzyć mój program w Nairobi. W listopadzie planuje podróż do Ghany, dostałam także zaproszenie z Indii. Wszystko po to by korzystać z szans, mądrze wybierać i być odważną!

Po prelekcji, standardowo rozpocznie się sesja networkingowa: - Druga część spotkania jest bardzo dobrą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, podczas nieformalnych rozmów można poznać pozostałych uczestników. - mówi Anna Osińska z inkubatora Starter „Ze względu na obchodzony w marcu Dzień kobiet, marcowe Creative Morning dedykowane będzie wyjątkowym Paniom, ale dla Panów nasze spotkanie na pewno też okaże się inspirujące”.

Ilość miejsc jest ograniczona, więc organizator zachęca do jak najszybszego zapisania się na spotkanie. Szczegóły: https://mamstartup.pl/kalendarz/3742/wild-women-who-dared

MamStartup objął patronat nad tym wydarzeniem

źródło: informacja prasowa