Mariusz Kaźmierczak nowym dyrektorem sprzedaży w InteliWISE

Dodane: 23.10.2018

Informacja prasowa

Udostępnij:

W drodze do nowych kontraktów na rynku globalnym do zespołu InteliWISE dołączył Mariusz Kaźmierczak, który objął stanowisko dyrektora sprzedaży.

Do obowiązków Mariusza Kaźmierczaka będzie należało tworzenie strategii oraz organizacja i zarządzanie siecią sprzedaży krajowej i zagranicznej. W InteliWISE będzie odpowiadał za rozwój i umacnianie pozycji, jaką firmie udało się już zdobyć przez ostatnie 12 lat działalności.

Mariusz Kaźmierczak to manager z wieloletnim doświadczeniem w obszarze sprzedaży i e-commerce. Dotychczas zarządzał firmą Endo, gdzie odpowiadał za strategię krótko i długoterminową oraz rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych. Wcześniej obejmował stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w spółce Gruper.pl (2012-2015) oraz dyrektora sprzedaży w Commerce Group (Zumi) w grupie Onet. W latach 1998-2009 zajmował kierownicze stanowiska w Eden Springs.

– Potencjał sztucznej inteligencji dostrzega coraz więcej firm, a w InteliWISE realizujemy plan wzmocnienia zespołu, ponieważ stoimy przed całkiem nową fazą rozwoju i dalszej ekspansji na rynek globalny. Mariusz Kaźmierczak ma potężne doświadczenie w ramach dużych projektów z pogranicza e-commerce oraz obsługi klienta – komentuje Marcin Strzałkowski, założyciel InteliWISE.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem