Marka Ubrania Do Oddania rozpoczęła sprzedaż online na platformie lalafo

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

ubrania do oddania x lalafo

Udostępnij:

Ubrania Do Oddania, marka znana z wielopłaszczyznowego wprowadzania ubrań do drugiego obiegu, rozpoczęła sprzedaż internetową w serwisie lalafo. W ofercie można znaleźć ponad 20 000 sztuk wyselekcjonowanych rzeczy z drugiego obiegu na każdą okazję: vintage, casual, okolicznościową, a także markową i nową z metkami. W ramach działań pomocowych część oferowanego towaru przekazane jest za darmo – to tekstylia, które można zamówić ponosząc jedynie koszty przesyłki.

Ubrania Do Oddania to marka, która od 2018 roku  redefiniuje pojęcie drugiego obiegu na rynku tekstylnym. Początkowo prowadziła wyłącznie platformę fundraisingową www.ubraniadooddania.pl, wspierając przy tym kampanie charytatywne – każdy 1 kg odzieży to 1 zł dla organizacji, którym dotychczas przekazała ponad milion złotych. Obecnie, firma działa kompleksowo i na wielu płaszczyznach, wyznaczając trendy na rynku odzieży używanej.

Drugi obieg w Internecie

Marka sprzedaje odzież z drugiego obiegu w 13 sklepach własnychButikach Cyrkularnych oraz w UDO Second Handach, tworzy charytatywną platformę fundraisingową, zbudowała program Let’s Circle Together dla marek modowych oraz Program Partnerski dla właścicieli sklepów second handów. Teraz wkracza w świat sprzedaży internetowej re-commerce zachowując swoją filozofię zgodną z zasadami gospodarki obiegu zamkniętego.

– Wejście do świata re-commerce jest kolejnym etapem naszej strategii rozwoju, który właśnie realizujemy. Udało nam się wypracować rozwiązanie, dzięki któremu, jesteśmy w stanie sprzedawać online ubrania z drugiego obiegu w atrakcyjnych cenach, które do tej pory ze względu na koszty obsługi re-commerce były zarezerwowane dla second handów stacjonarnych – mówi Tomasz Bocian, CEO marki Ubrania Do Oddania.

lalafo przyjmuje przedmioty z drugiej ręki

lalafo.pl to platforma internetowa i aplikacja mobilna, z której korzystać będzie marka Ubrania Do Oddania, to rozwiązanie promujące ekologię i oferujące wyszukiwanie asortymentu po rozmiarach, typach i opisach. Od 7 lat działa na Ukrainie, w Serbii, Grecji, Kirgistanie i Azerbejdżanie, a od 2022 r. także w Polsce. lalafo przyjmuje przedmioty z drugiej ręki, fotografuje i przygotowuje do umieszczenia w katalogu wraz ze szczegółowym opisem każdej rzeczy, a następnie wysyła bezpośrednio do kupującego.

– Wiemy jak ważne w wymiarze ekologicznym i społecznym jest wspieranie gospodarki cyrkularnej. Skupiamy sią na tym, by nasze działania ułatwiały i skracały procesy digitalizacji drugiego obiegu rzeczy. Dlatego nasza aplikacja mobilna i serwis internetowy są bardzo intuicyjne dla kupujących i dostawców. A dzięki nawiązaniu współpracy z Ubrania Do Oddania możemy zaoferować niepowtarzalną ofertę produktów z drugiej ręki – mówi Anna Polischuk, co-founderka lalafo.

W ofercie Ubrania Do Oddania w serwisie lalafo znaleźć można szeroką ofertę odzieży z drugiego obiegu dla każdego – damskich, męskich i dziecięcych. W serwisie wystawionych zostało ponad 20 000 sztuk odzieży vintage, casualowej, okolicznościowej oraz outletowej z metkami, a liczba rzeczy oferowanych przez Ubrania Do Oddania będzie systematycznie powiększana.

– Zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z międzynarodową platformą lalafo, bowiem podziela nasze wartości w zakresie działalności charytatywnej i dbałości o planetę. Poza tym, korzystanie z niej jest bardzo proste, zarówno przez platformę internetową, jak i aplikację na smartfony – dodaje Tomasz Bocian, CEO marki Ubrania Do Oddania.

 

OTCF w partnerstwie z Ubrania Do Oddania.pl wprowadza używane ubrania do regularnej sprzedaży w salonach 4F

Startup Ubrania do Oddania pozyskał 1,5 mln zł. Chce umożliwić markom modowym wejście na rynek secondhand