Marketplace w colour.me – zarabiaj na swojej kreatywności

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Colour.me jest innowacyjną platformą, jakiej brakowało na polskim rynku. Stworzyliśmy ją od podstaw i stale rozbudowujemy, po to, aby zaoferować kompleksowe rozwiązanie do projektowania i drukowania online.

Jednym z głównych założeń projektu jest udostępnienie darmowych szablonów materiałów reklamowych, takich jak na przykład wizytówki, które użytkownik w prosty sposób może personalizować, wprowadzając swoje dane. Nad szablonami do tej pory pracowali nasi graficy, jednak nadszedł czas, aby dać tę możliwość również innym. Właśnie po to stworzyliśmy nową funkcjonalność: Marketplace.

Dla kogo?

Marketplace to przestrzeń, w której projektanci mogą dodawać własne szablony i zarabiać na swoim talencie. Po zaprojektowaniu przez grafika szablonu, następuje weryfikacja – jeśli ta przejdzie pomyślnie, projekt trafia do naszego sklepu. System rozliczeń jest bardzo prosty. Gdy tylko Klient zdecyduje się na wydruk danego projektu, autor zarabia. Jedyną barierą dla projektantów jest czas i wyobraźnia. Wierzymy w rozwiązania proste i użyteczne, dlatego ciągle analizujemy zachowania użytkowników i pracujemy nad udoskonalaniem naszych rozwiązań.

Zarabianie na swoich pomysłach

W Colour.me stworzyliśmy przyjazną przestrzeń zarówno dla projektantów, jak i naszych klientów.  Chcemy zbudować zaangażowaną społeczność osób, zajmujących się projektowaniem graficznym . Możliwość zaprezentowania swoich projektów w formie szablonów  pozwoli na dotarcie wprost do zainteresowanych klientów. Każda transakcja dokonana w serwisie, związana z projektem partnera, to realna korzyść finansowa i możliwość nawiązania pogłębionej współpracy z Klientem. Freelancer to wolność twórcza, z przyjemnością będziemy ją wspierać.

Start creating

Obecnie pracujemy również nad pozyskaniem i poszerzaniem bazy grafików. Rozbudowujemy swoisty agregat twórców. Zależy nam na tym, aby klienci mogli w łatwy i szybki sposób docierać do naszych partnerów i otrzymywać dedykowane projekty. Na naszej stronie mogą oni znaleźć uzdolnionego twórcę, który wykona dla nich indywidualne projekty, które następnie wydrukujemy i prześlemy prosto pod ich drzwi (za 0 zł).

Naszym celem jest dotarcie do jak największej liczby osób, zajmujących się projektowaniem. Nie korzystamy z gotowych baz szablonów, więc na nasze stronie znajdują się wyłącznie autorskie prace. Jeśli jesteś osobą, która ma głowę pełną pomysłów i masz umiejętności pracy z programami graficznymi – Marketplace to miejsce właśnie dla Ciebie.

Pomost pomiędzy klientami a projektantami

Przeniesienie druku do sfery online miało miejsce już dawno temu. My jednak postanowiliśmy pójść o krok dalej i przenieść część procesu projektowania na naszą platformę. Właśnie po to stworzyliśmy możliwość edycji gotowych szablonów produktów. Ma to dwie podstawowe zalety. Pierwszą jest oszczędność czasu, który zazwyczaj jest potrzebny podczas tworzenia materiałów od podstaw. W tym przypadku wystarczy wybrać gotowe rozwiązanie i edytować je, poprzez uzupełnienie odpowiednimi danymi. Później piłka już jest po naszej stronie – drukujemy i bezpłatnie przesyłamy gotowy produkt. Wszystko szybko i sprawnie, zgodnie z wizją, którą klient ma w głowie. Drugą istotną zaletą jest oszczędność pieniędzy. Skorzystanie z gotowych, edytowalnych i bezpłatnych rozwiązań sprawia, że nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów projektowych – jedynie druk.

Aby dowiedzieć się więcej wystarczy odwiedzić stronę https://colour.me/projektuj-szablony lub do nas zadzwonić, napisać – jesteśmy do dyspozycji.