Martechu, pokaż się u nas! Ruszamy z Martech Landscape 2024

Dodane:

Przemysław Zieliński Przemysław Zieliński

Martechu, pokaż się u nas! Ruszamy z Martech Landscape 2024

Udostępnij:

Zbieramy zgłoszenia do naszego opracowania „Martech Landscape 2024”. Chcemy pokazać najciekawsze i najsprawniej działające startupy z ofertą dla branży marketingowej.

Jako redakcja zajmująca się na co dzień środowiskiem startupów, stawiamy sobie różne cele naszej działalności. Oprócz tego, że chcemy być najbardziej wiarygodnym i najbardziej aktualnym źródłem bieżących informacji, zależy nam też na prezentowaniu wyróżniających się startupów. Takich, które swoją ofertą zaskakują i trafiają w sedno oczekiwań odbiorców – a nawet je przewyższają.

I właśnie dlatego – wspólnie z ekipą Nowego Marketingu – na wiosnę planujemy publikację „Martech Landscape 2024”. To raport, w którym pokażemy technologiczne spółki działające w obszarze marketingu. Wiemy, jak dynamiczna jest to branża i jak szybko trzeba w niej reagować, aby pozostać w grze. Nasze opracowanie pomoże więc w znalezieniu tych start—upów, które najlepiej odnajdują się w szybkim tempie marketingowych wyzwań.

Jeśli prowadzisz martech i uważasz, że zasługujesz na miejsce w takim raporcie, wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy. Każde przesłane zgłoszenie zostanie przez nas rozpatrzone i zweryfikowane. Zależy nam na jak najbardziej kompleksowym pokazaniu polskiego ekosystemu martechów. Dlatego nie wahaj się i daj nam znać, co dobrego w obszarze marketingu robi Twoja spółka. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do środy 31 stycznia.

Dlaczego warto poświęcić kilka minut i wypełnić nasz formularz? „Martech Landscape 2024” będzie jednym z pierwszych takich opracowań w Polsce. Jego wiarygodności doda fakt, że tworzymy go wspólnie z branżowymi ekspertami. Szeroka promocja opracowania sprawi, że stanie się on powszechnie znanym i łatwo dostępnym zbiorem najatrakcyjniejszych startupów, z którymi warto nawiązać biznesową współpracę w obszarze marketingu.

Słowem, o Tobie i Twojej spółce będzie jeszcze łatwiej się dowiedzieć.