MasterCard® i Listonic – partnerstwo na rzecz wygodnych zakupów

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

MasterCard oraz Listonic – wygodna lista zakupów – poinformowały o rozpoczęciu współpracy. To innowacyjne partnerstwo na rzecz wygodnych, bezpiecznych i przemyślanych zakupów.

MasterCard oraz Listonic – wygodna lista zakupów – poinformowały o rozpoczęciu współpracy. To innowacyjne partnerstwo na rzecz wygodnych, bezpiecznych i przemyślanych zakupów.


Uważnie obserwujemy trendy i intensywnie poszukujemy najnowocześniejszych rozwiązań
i technologii, które mogą przynieść naszym klientom dodatkowe korzyści – komentuje Katarzyna Wojda leader customer marketing polskiego oddziału MasterCard Europe.

Listonic jest jednym z najbardziej wyróżniających się projektów mobilnych ostatnich lat. Pozwala na sporządzenie wygodnej, osobistej listy zakupów do której można mieć dostęp wszędzie tam, gdzie tylko może być potrzebna. Wystarczy w dowolnym miejscu, np. w domu przy komputerze przygotować listę potrzebnych rzeczy, a w sklepie skorzystać z urządzenia z dostępem do Internetu, np. komórki. Podobnie jak karty płatnicze MasterCard, Listonic towarzyszy w codziennych zakupach pozwalając oszczędzić czas i pieniądze.

Partnerstwo Listonic i MasterCard zrodziło się gdyż obie firmy łączy wiele wspólnych cech zaczynając od działania na rzecz wygody życia, przez wygodniejsze i szybsze zakupy, aż po innowacyjności oferowanych rozwiązań – komentuje Filip Miłoszewski, współtwórca Listonic.

Listonic to wyróżniający się gracz na rynku usług mobilnych. Dlatego cieszy nas to, że nawiązaliśmy współpracę. Wierzymy, że dzięki dzieleniu się doświadczeniami, będziemy mogli jeszcze mocniej wspierać naszych klientów w dokonywaniu wygodnych i szybkich zakupów – dodaje Katarzyna Wojda.

źródło: informacja prasowa