Masz dość chodzenia od apteki do apteki? Odwiedź Liki24 i kup lek z dostawą pod drzwi

Dodane: 22.01.2021

Mam Startup

Udostępnij:

Od lipca minionego roku mieszkańcy Warszawy mogą kupować przez internet lekarstwa z dostawą do domu. Jest to możliwe dzięki międzynarodowej platformie Liki24. Wspomniany serwis zbiera informacje o cenach i dostępności leków (nawet tych na receptę) z pobliskich aptek, a następnie porównuje je oraz pozwala na zakup wybranych medykamentów z opcją bezpiecznej, bezkontaktowej dostawy pod drzwi.

W efekcie użytkownicy Liki24 nie muszą już odbijać się od apteki do apteki, nie mogąc znaleźć i zakupić niezbędnych leków – te znajdą bez wychodzenia z domu. Nie muszą także stać w kolejkach. Nie narażają się na kontakt z osobą zakażoną COVID-19. Oraz oszczędzają nawet do 30% przy zakupach, a to dlatego, że ceny leków różnią się pomiędzy punktami sprzedaży – często o kilka złotych – a Liki24 sugeruje, gdzie dany lek można kupić najtaniej i właśnie tam skieruje użytkownika.

Przy czym użytkownik platformy może na razie wybrać tylko jedną formę odbioru zakupu. A mianowicie dostawę kurierem. Gdy zdecyduje się na tę opcję, wówczas kurier dotrze pod drzwi zamawiającego jeszcze tego samego dnia (pod warunkiem, że zamówienie zostało złożone do godziny 14.00 – i tak od poniedziałku do piątku, również w soboty).

Na razie Liki24 działa jedynie na terenie Warszawy, a w jego ofercie znajdują się leki OTC, na receptę i dermokosmetyki. Ale wkrótce serwis będzie dostępny dla użytkowników z całej Polski – zwłaszcza że już cieszy się popularnością. Do tej pory z platformy skorzystało aż 1000 zadowolonych osób. Możesz być kolejną. Wejdź na Liki24.pl, znajdź lek i zamów go do domu – bezpiecznie, tanio i wygodnie.

 

Artykuł powstał we współpracy z Liki24.pl