Masz jeszcze dwa tygodnie, by zgłosić swój udział w szkoleniu wartym 2500 euro!

masz jeszcze dwa tygodnie by zglosic swoj udzial w szkoleniu wartym 2500 euro
Udostępnij:
26 sierpnia upływa termin przyjmowania zgłoszeń na pięciodniowe bezpłatne szkolenie dla osób z pomysłem na biznes, początkujących przedsiębiorców i ludzi nauki – Getting Ready for Investment.

26 sierpnia upływa termin przyjmowania zgłoszeń na pięciodniowe bezpłatne szkolenie dla osób z pomysłem na biznes, początkujących przedsiębiorców i ludzi nauki – Getting Ready for Investment.

Szkolenie odbędzie się w Warszawie w dniach 17-21 września br. Zajęcia poprowadzą eksperci Lewiatan Business Angels oraz międzynarodowej firmy doradczej META Group z Włoch.

– Szkolenie odbywa się w dopracowanej przez kilka lat formule. Jego idea polega na stworzeniu laboratoryjnych warunków do treningu umiejętności strategicznego rozwoju własnego biznesu oraz pozyskania inwestycji. Zwracamy szczególną uwagę, by dostarczyć narzędzia i metody służące ocenie zespołu, rynku i modelu biznesowego, zapewniając tym możliwość sprawdzenia słuszności idei biznesowych w wymagającym środowisku – wyjaśnia Luigi Amati, trener. – Praca z entuzjastycznie nastawionymi pomysłodawcami, ludźmi z wizją owocuje wypracowaniem oryginalnych rozwiązań, które mogą zostać wdrożone. Dla nas trenerów możliwość pomocy uczestnikom szkolenia stanowi autentyczną przyjemność – dodaje.

Szkolenie będzie miało formę warsztatów. Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim. Uczestnicy będą pracować głównie na swoich projektach, niemniej zapoznają się także z międzynarodowymi studiami przypadków.

Opinie uczestników edycji szkolenia w 2011 roku:

– Dowiedzieliśmy się o etapach procesu inwestowania oraz wymaganiach, które inwestorzy stawiają przedsiębiorcom. Bardzo interesujące było poznanie różnych form dofinansowania biznesu, także tych poza inwestycją bezpośrednią. Wiedza została przekazana w sposób przystępny, a instruktorzy dbali o zaangażowanie całej grupy w szereg dobrze dobranych ćwiczeń i testów - Sławomir Żak.

– To jedna z niewielu możliwości uzyskania tak kompleksowej wiedzy. Największą wartością szkolenia była praca nad pomysłami oraz szczere i rzeczowe odniesienie się do nich. Poznaliśmy świat inwestorów, który często rządzi się niezrozumiałymi dla startupowców prawami. Dzięki temu mogliśmy zrozumieć, kim tak naprawdę są aniołowie biznesu i czym kierują się w swoich decyzjach. Po szkoleniu byliśmy gotowi mówić o naszym pomyśle we właściwy sposób - Tomasz Winter i Katarzyna Kandefer, zaprojektujmnie.pl.

– Dzięki szkoleniu z początkowego założenia na temat kapitalizowania biznesu, polegającego na powolnym jego budowaniu idea wyewoluowała w kierunku dynamicznego, biznesowego podejścia. Z budowy systemów, przeszliśmy na budowę platform – to jak przejście z budowania domków jednorodzinnych na poziom budowy miasta - Andrzej Siedy.

– Konstruktywna krytyka pomysłu z przyjęciem perspektywy inwestora w warunkach szkolenia to doskonała okazja, aby uchronić się przed popełnieniem błędu w sytuacji, kiedy dostajemy realną szansę walki o znaczne kwoty, od których zależy możliwość rozwoju naszego przedsięwzięcia - Joanna Rybka.

Zgłoszenia z opisem projektu, na formularzu dostępnym na stronie www.lba.pl, należy nadsyłać na adres [email protected]. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 26 sierpnia br. Szczegółowe informacje o szkoleniu dostępne są pod adresem www.lba.pl. Organizatorem szkolenia jest Lewiatan Business Angels.

źródło: informacja prasowa