Masz pomysł na biznes? Weź udział w szkoleniu wartym 2500 euro!

Dodane: 17.07.2012

Lech Romański

Udostępnij:

Getting Ready for Investment – pod takim tytułem odbędzie się w Warszawie w dniach 17-21 września br. pięciodniowe bezpłatne szkolenie dla osób z pomysłem na biznes i początkujących przedsiębiorców.

Getting Ready for Investment – pod takim tytułem odbędzie się w Warszawie w dniach 17-21 września br. pięciodniowe bezpłatne szkolenie dla osób z pomysłem na biznes i początkujących przedsiębiorców.

Zajęcia poprowadzą eksperci Lewiatan Business Angels oraz międzynarodowej firmy doradczej META Group z Włoch. Oferuje ona jedne z najlepszych na świecie programów przeznaczonych dla podmiotów zaczynających przygodę z biznesem. Szkolenie będzie miało formę warsztatów, jego uczestnicy posiądą profesjonalną wiedzę na temat możliwości rozwoju swojego biznesu i pozyskania kapitału.

Getting Ready for Investment to doskonałe narzędzie dla startujących przedsiębiorców, osób z pomysłem na biznes, a także dla ludzi nauki, którzy poszukują wsparcia, by rozwinąć projekty technologiczne – tłumaczy Jacek Błoński, szef LBA. – To unikatowa możliwość zyskania przewagi konkurencyjnej w postaci wiedzy i doświadczenia osób działających na dojrzałych rynkach – dodaje. – Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak zbudować model biznesowy, jak stworzyć efektywny zespół, jak przygotować się do inwestycji, a także jak dobrze zaprezentować projekt przed inwestorem. Warto podkreślić, że dzięki środkom unijnym tak kosztowny pakiet szkoleń oferujemy uczestnikom bezpłatnie – wyjaśnia Szymon Kurzyca, ekspert LBA.Szkolenie adresowane jest do osób posiadających start-up lub interesujący pomysł na biznes, które poszukują źródeł finansowania. Uczestnicy będą pracować na swoich projektach, zapoznają się także z międzynarodowymi studiami przypadków. Zgłoszenia z opisem projektu, na formularzu dostępnym na stronie www.lba.pl, należy nadsyłać do 26 sierpnia br. na adres [email protected]. Do udziału w szkoleniu eksperci LBA i META Group zakwalifikują nie więcej niż 20 najlepszych projektów. Każdy projekt może być reprezentowany przez maksymalnie dwuosobowy zespół. Informacja o zakwalifikowaniu się na szkolenie zostanie podana 5 września.Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim. Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem www.lba.pl. Organizatorem szkolenia jest Lewiatan Business Angels.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem