Masz pomysł na innowacyjny marketing? Zgłoś się do Digital Farm

Dodane: 19.09.2012

Mam Startup

Udostępnij:

Marketing i Technologia mogą się lubić. Mogą być nawet dobrymi przyjaciółmi. Wszystko jednak zależy od umiejętnego podejścia i dobrego wyważenia składników naszych działań. Zachowanie odpowiednich proporcji przekłada się na sukces podejmowanych działań i zadowolenie konsumentów.

Marketing i Technologia mogą się lubić. Mogą być nawet dobrymi przyjaciółmi. Wszystko jednak zależy od umiejętnego podejścia i dobrego wyważenia składników naszych działań. Zachowanie odpowiednich proporcji przekłada się na sukces podejmowanych działań i zadowolenie konsumentów. Nie będzie tu miejsca na teorię. Czysta praktyka i mnóstwo wskazówek jak tradycyjny marketing możemy wesprzeć innowacją i jak dopasować komunikację do świata zdominowanego przez nowe technologie.

Masz pomysł na nowe rozwiązanie w branży marketingowej? Wiesz jak innowacyjnie wspierać sprzedaż? Weź udział w Digital Farm. Projekt skierowany jest do pomysłodawców z branży marketingowej, posiadających pomysł na innowacyjne przedsięwzięcie i chęć rozpoczęcia działalności gospodarczej. Koncentrujemy się na pomysłach opartych na nowoczesnych metodach marketingowych. Do udziału w projekcie kwalifikują się Twórcy przedsięwzięć wykorzystujących sposób niestandardowy dostępną wiedzę i urządzenia marketingowe. Najciekawszymi pomysłami na biznes będą te, które odznaczają się wysoką innowacyjnością i zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Celem projektu jest wybór pomysłów, w których decydującą rolę odgrywa technologia lub innowacyjny model wykorzystania istniejących rozwiązań, gdzie głównym trendem napędzającym rozwój jest konwergencja urządzeń i platform programistycznych. Oferujemy prenkubację, wparcie w rozwoju projektu oraz dofinansowanie. Szczegóły dostępne są na stronie www.lmsinvest.pl

źródło: informacja prasowa