Masz pytania do inwestora?

Dodane: 01.11.2011

Lech Romański

Udostępnij:

Jeśli tak, to będziesz mógł uzyskać na nie odpowiedzi. W dniach 23-24 listopada w Szczecinie odbędzie się Forum Inwestycyjne AMBER 2011, którego temat przewodni brzmi "Biznes globalny z udziałem anioła biznesu".

Jeśli tak, to będziesz mógł uzyskać na nie odpowiedzi. W dniach 23-24 listopada w Szczecinie odbędzie się Forum Inwestycyjne AMBER 2011, którego temat przewodni brzmi „Biznes globalny z udziałem anioła biznesu”.

Podczas spotkania będą poruszane kwestie związane z wprowadzaniem firmy na rynki zagraniczne. Oprócz tego, dyskusja będzie dotyczyła również współpracy z inwestorami polskimi oraz zagranicznymi. Nie zabraknie rad na temat budowania skutecznego zespołu zarządzającego, a także wyjścia z inwestycji. Forum Inwestycyjne AMBER 2011 to także znakomita okazja do networkingu.

Wśród panelistów znajdą się tacy inwestorzy jak Bartłomiej Gola – Partner Zarządzający SpeedUp Group, Marek Rusiecki – Członek Zarządu Xevin Investments, znany z programu „Dragon’s Den – jak zostać Milionerem”, a także Wiktor Sarota – Prezes Zarządu InFakt sp. z o.o. Aniołów biznesu oraz prywatnych inwestorów będą reprezentować Tomasz Grzybowski i Krzysztof Gawrysiak.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.forumamber.pl oraz na facebookowym profilu Sieci Aniołów Biznesu Amber www.facebook.com/siecamber

źródło: Sieć Aniołów Biznesu Amber