Mazowsze i innowacja idą w parze! Rusza II edycja programu akceleracyjnego MAZOVIAN Startup

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Mazowsze i innowacja idą w parze! Rusza II edycja programu akceleracyjnego MAZOVIAN Startup

Udostępnij:

Przyszłość należy do tych, którzy nie boją się zmieniać świata. Właśnie dla takich osób startuje nowa edycja programu akceleracyjnego MAZOVIAN Startup, który wspiera rozwój innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów z terenu całego Mazowsza. Jeżeli rozwijasz projekt biznesowy bez zarejestrowanej działalności gospodarczej lub prowadzisz startup, zarejestrowany na terenie województwa mazowieckiego nie dłużej niż 3 lata, a koncepcja wpisuje się w jeden z 4 obszarów Inteligentnej Specjalizacji Mazowsza, masz szansę zdobyć 50 000 złotych na dalszy rozwój. Na zwycięzców programu czeka także wiele atrakcyjnych nagród od partnerów, w tym bezpłatne biuro w samym centrum Warszawy. Nie czekaj i aplikuj do 31 sierpnia 2021.

W XXI wieku innowacja jest tematem przewodnim biznesowego świata, a nowatorskie projekty zmieniają sposób, w jaki funkcjonujemy. Uber, Blablacar, czy Revolut to startupy, które zmieniły oblicze Europy, ale podobne przykłady możemy znaleźć także na rodzimym rynku. Mazowsze to region, gdzie kreatywność kwitnie, a liczba innowacyjnych projektów rośnie z roku na rok, dlatego Województwo Mazowieckie we współpracy z Youth Business Poland zapraszają na kolejną edycję programu akceleracyjnego MAZOVIAN Startup, którego celem jest wsparcie pionierskich startupów, działających na terenie Mazowsza nie dłużej niż 3 lata. Dodatkowo na startupy czekają liczne nagrody od Partnerów konkursu, takie jak bezpłatna przestrzeń biurowa w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy, wsparcie kancelarii prawnej oraz promocja startupu.

Poszukiwane: startupy pozytywnego wpływu, które chcą zmienić świat!

Program skierowany jest do startupów społecznych, których działalność zmienia świat, zarówno w skali lokalnej, jak i krajowej. Poszukiwane są projekty z 4 obszarów Inteligentnej Specjalizacji Mazowsza:

  • bezpieczna żywność,
  • inteligentne systemy w przemyśle i infrastrukturze,
  • nowoczesny ekosystem biznesowy
  • wysoka jakość życia.

To początek epoki odpowiedzialnych biznesów, które dobroczynnie wpływają na swoją społeczność. Województwo Mazowieckie mocno wspiera wszelkie inicjatywy, które pozytywnie oddziałują na świat: aktywizm społeczny i biznes idą na Mazowszu w parze.

Jeżeli Twój startup pozytywnie wspiera zrównoważony rozwój regionu lub pozytywnie wpływa na poprawę jakości życia jego mieszkańców, program akceleracyjny MAZOVIAN Startup jest dla Ciebie! Na Mazowszu wspólne dobro jest priorytetem.

MAZOVIAN Startup – dlaczego warto zgłosić się do programu?

Jakimi korzyściami mogą cieszyć się uczestnicy programu akceleracyjnego? Łączna pula nagród wynosi 75 000 złotych, a wartość nagród od partnerów przekracza 40 000 złotych. Lista nagród specjalnych jest bardzo atrakcyjna i uwzględnia m.in. 3-miesięczne vouchery do biura prawnego, firmy marketingowej czy biura księgowego.

Oprócz środków finansowych, zakwalifikowane do programu startupy, zyskają merytoryczne wsparcie, które pomoże im rozwinąć skrzydła. Doświadczeni mentorzy, którzy są biznesowymi specjalistami i zbudowali niejedną odnoszącą sukcesy działalność, pomogą uczestnikom w doprecyzowaniu i weryfikacji modelu biznesowego, a dzięki stworzonej na podstawie metodyki Lean Startup Customer Development i Business Model Canvas dopasowanej ścieżce warsztatów, każdy startup otrzyma pomoc dopasowaną do swoich potrzeb.

Poznaj zwycięzców pierwszej edycji MAZOVIAN Startup

O nieocenionej wartości wsparcia merytorycznego przekonali się twórcy pierwszej w Polsce aplikacji do rezerwacji boisk — BallSquad. Startup promuje wśród użytkowników zdrowy tryb życia i efektywne wykorzystanie publicznej przestrzeni sportowej. Według twórców BallSquad udział w programie akceleracyjnym przerósł ich najśmielsze oczekiwania, pomagając im w ulepszaniu strategii biznesowej i zwiększeniu zasięgu rynkowego. Od momentu udziału w programie startup BallSquad dynamicznie się rozwija — w ostatnim czasie pozyskał 500 000 złotych na dalszy rozwój.

Tu możesz poznać wszystkie startupy z poprzedniej edycji Mazovian Startup!

Zgłoś swój projekt do MAZOVIAN Startup!

Bardzo ważne jest to, że wszystkie warsztaty i szkolenia odbędą się online, więc zapomnij o męczących dojazdach i szukaniu parkingu: potrzebujesz tylko połączenia z Internetem!

Udział w programie to także szansa na nawiązanie cennych kontaktów branżowych i ułatwiony dostęp do inwestorów oraz partnerów korporacyjnych i biznesowych. Zaufanie innych przedsiębiorców to waluta, której wartość nigdy nie spadnie, więc zachęcamy do udziału w programie: jeśli stawiasz na innowacyjność, Mazowsze stawia na Ciebie!

Dołącz do grona 30 innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie mazowieckich startupów i weź udział w rekrutacji, która otwarta jest do 31 sierpnia br. Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od akceleracyjnej przygody: zgłoś się już teraz! Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

 

Publikacja powstała we współpracy z MAZOVIAN Startup