Meetup Biznes Hub reaktywowany. Start 29 września 2021 roku w Rzeszowie

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Meetup Biznes Hub reaktywowany. Start 29 września 2021 roku w Rzeszowie

Udostępnij:

Po pandemicznym okresie na rzeszowskie salony wracają cykliczne spotkania networkingowe Meetup Biznes Hub. Już 29 września (środa) o godzinie 17:00 w Teatrze Przedmieście przy ul. Reformackiej 4, odbędzie się czwarta edycja tego wydarzenia, połączona z krótkimi szkoleniami.

Spotkania networkingowe – o co właściwie chodzi?

Ideą spotkań są osobiste rozmowy z osobami, które na niewielkiej scenie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Tak spędzone popołudnie owocuje w nawiązanie nowych kontaktów, które można wykorzystać w praktyce. Spotkania sprawiają, że wychodzimy z nich pełni energii i bogatsi o nowe wiadomości.

Współorganizatorami spotkania są Kuźnia e-biznesu i Koala Marketing, a partnerami medialnymi NowyMarketing.pl oraz MamStartup.pl. To doskonałe miejsce dla przedsiębiorców i menedżerów, którzy chcą nawiązać nowe relacje biznesowe i partnerskie.

Dlaczego spotkania networkingowe?

Meetup Biznes Hub wywodzi się z konferencji o marketingu i Internecie Kolbuszowa 2.0. Każda edycja była doskonałą okazją do nawiązywania sieci kontaktów osób z branży e-commerce. Teraźniejsze spotkania to bardziej kameralne wydarzenia, którym towarzyszy stuprocentowe zaangażowanie i możliwość porozmawiania ze wszystkimi prelegentami i uczestnikami. Można z nich wynieść nie tylko wysłuchaną wiedzę, ale również biznesowe znajomości, które zaowocują w przyszłości.

Kto wystąpi podczas spotkania Meetup Biznes Hub?

W trakcie spotkania odbędą się 3 krótkie prezentacje w formie szkoleniowej. Na prelekcyjnej scenie wystąpią:

● Damian Jemioło – dziennikarz w NowyMarketing.pl oraz MamStartup.pl, autor podcastu Marketing Przegadany,

● Magdalena Popek – psycholog biznesu i trener z Podkarpackiego Centrum Szkoleniowego,

● Marcin Ziobro – współzałożyciel agencji Koala Marketing, pasjonat i ekspert social media.

Każdy z nich w ciągu 25 minut przeprowadzi krótkie szkolenie – podczas czwartej edycji poruszanymi tematami będą:

● Media relations,

● Inteligencja emocjonalna w firmie,

● Kampanie remarketingowe na Facebooku.

Jak wziąć udział w Meetup Biznes Hub?

Aby dołączyć do wydarzenia, wystarczy kupić bilet, który jest dostępny na https://app.evenea.pl/event/mbh5/. Do 20 września można nabyć go w przedsprzedaży za jedyne 29 zł.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Meetup Biznes Hub #4 reaktywacja zapraszamy na stronę wydarzenia na LinkedIn: https://www.linkedin.com/events/meetupbizneshub-4reaktywacja6837474969014845 440/. Zachęcamy także do śledzenia strony na Facebooku: https://www.facebook.com/events/4219522938165929