Megafoni i pkt.pl udostępnią rozwiązania promocyjne na Facebook’u dla MŚP

Dodane: 03.01.2012

Lech Romański

Udostępnij:

Firma Megafoni.pl podpisała umowę partnerską ze spółką pkt.pl. Dzięki porozumieniu pkt.pl poszerzy ofertę usług promocyjnych dla klientów z sektora MŚP promujących się w serwisie Facebook. Megafoni zaś zyska możliwość wdrożenia autorskich technologii dedykowanych dla…

Firma Megafoni.pl podpisała umowę partnerską ze spółką pkt.pl. Dzięki porozumieniu pkt.pl poszerzy ofertę usług promocyjnych dla klientów z sektora MŚP promujących się w serwisie Facebook. Megafoni zaś zyska możliwość wdrożenia autorskich technologii dedykowanych dla szerokiego grona klientów zainteresowanych działaniami social media na Facebooku.

Media społecznościowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców. Serwisy, takie jak Facebook, oferują firmom szereg możliwości w zakresie prezentacji produktów oraz usług , a także dotarcia do ponad 7,5-milionowego* grona aktywnych użytkowników Facebooka. Dzięki zaawansowanym możliwościom prowadzenia kampanii reklamowych oraz większego zaufania użytkowników, osiągają one lepsze wyniki niż standardowe kampanie internetowe.

Megafoni to dynamicznie rozwijająca się polska firma, posiadająca w swojej ofercie produkty odpowiadające potrzebom sektora MŚP w zakresie reklamy i promocji społecznościowej. Oferowane przez firmę rozwiązania są przyjazne dla użytkownika i mocno angażujące w życie marki. Dzięki współpracy pkt.pl z Megafoni, nasza oferta zostanie wzbogacona o nowe, innowacyjne rozwiązania promocyjne – powiedział Edwin Zasada, Product Manager Social Media pkt.pl.- Cieszymy się że mamy okazję wspierać kolejne firmy, które świadczą usługi promocyjne na Facebooku. pkt.pl jest firmą, która ze względu na liczbę klientów, jest w stanie efektywnie wykorzystywać możliwość platformy Megafoni. Cieszymy się, że możemy udostępnić naszą skalowalną technologię firmie z tak rozpoznawalną w Polsce marką – powiedział Dominik Dryja, CEO Megafoni.*socialbakers.com, listopad 2011r.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem