Megafoni udostępnia pierwszy w Polsce inteligentny CMS do zarządzania firmą na Facebooku

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Megafoni to innowacyjna technologia internetowa umożliwiająca prowadzenie firmy na Facebooku. W skład nowej oferty dostępnej na megafoni.pl wchodzi nowy, inteligentny komunikator, który pozwala zarządzać treścią, kolejkować wpisy, bliżej poznać swoich klientów itp.

Megafoni to innowacyjna technologia internetowa umożliwiająca prowadzenie firmy na Facebooku. W skład nowej oferty dostępnej na megafoni.pl wchodzi nowy, inteligentny komunikator, który pozwala zarządzać treścią, kolejkować wpisy, bliżej poznać swoich klientów i błyskawiczne przeszukiwać zawartości stron firmowych na Facebooku wraz z pełnym zestawem narzędzi zarządzania i organizowaniem promocji.

Z polskiej innowacji, korzysta już ponad 3000 firm, które aktywnie angażują się w świat social media aby nawiązać bliższe relacje ze swoimi klientami. W Polsce trwa dynamiczny wzrost świadomego wykorzystania największej na świecie sieci społecznościowej do celów marketingowych. Przez strategiczne działania marketingowe i komunikacyjne, firmy korzystające z potencjału jakie daje technologia Megafoni mają teraz większą możliwość zadbania o swoją obecność na Facebooku.

Firma Megafoni rozpoczęła swoją działalność rok temu oferując technologię promocyjną, udostępnianą w modelu SaaS. Tym samym znacząco obniżona została bariera wejścia firm sektora MŚP do interaktywnych promocji na Facebooku. W ciągu roku, Megafoni udało się zdobyć znaczącą liczbę klientów oraz znacznie udoskonalić oferowaną technologię i usługi. Firma ewoluowała, rozwinięto pakiet usług o dodatkowe promocje i narzędzia komunikacyjne dla firm.

Jak mówi CEO Megafoni, Dominik DryjaDążąc do osiągnięcia doskonałości na każdym poziomie naszej oferty, nadszedł czas aby wyjść na przeciw potrzebom firm, które chcą zaistnieć na Facebooku. Stworzyliśmy całkiem nową jakość, którą odzwierciedlają zaprojektowane od podstaw, skuteczne narzędzia do prowadzenia firmy na Facebooku –.

Nowe Megafoni to przede wszystkim funkcjonalny design i wykorzystanie najnowszych technologii do składowania i pobierania dziesiątek tysięcy wpisów na minutę z jednej z największych sieci społecznościowych na świecie. Dzięki temu możliwa była implementacja niezawodnych i prostych w obsłudze narzędzi do prowadzenia skutecznej komunikacji na Facebooku.

Firmy chcące skorzystać z pełni możliwości promocyjnych i komunikacyjnych w sieci Facebook mają teraz do dyspozycji panel kontrolny. Dzięki tym narzędziom, mogą w skuteczny i prosty w obsłudze sposób zarządzać swoją obecnością na Facebooku.

źródło: informacja prasowa