Męski biznes na szpilkach

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Nowatorski pomysł to klucz do sukcesu w każdej branży, co podkreśla Steave Jobs w stwierdzeniu „think different”. Tworzenie rzeczy innowacyjnych możemy znaleźć praktycznie wszędzie, zaczynając od innowacyjnego oprogramowania a kończąc na produktach personalizowanych.

Nowatorski pomysł to klucz do sukcesu w każdej branży, co podkreśla Steave Jobs w stwierdzeniu „think different”. Tworzenie rzeczy innowacyjnych możemy znaleźć praktycznie wszędzie, zaczynając od innowacyjnego oprogramowania a kończąc na produktach personalizowanych.

Łącząc jedno i drugie, znajdziemy w Polsce markę MYS, której nawet sama nazwa od Make Your Style przedstawia jej główną ideę. MYS czyli pomysł na modowy biznes, który prezentowany jest na wybiegach m.in. w Nowym Jorku, Warszawie, czy Dusseldorfie stworzyło dwóch założycieli – Marcin Miętus i Łukasz Kot, którzy wprowadzili w ten sposób na rynek nowy poziom i nową jakość personalizacji produktów.

Historia marki MYS swoje początki zawdzięcza cotygodniowym spotkaniom właścicieli, chcących połączyć zamiłowanie do szpilek z innowacyjnymi technologiami. Burzliwe dyskusje na temat „dlaczego nie można znaleźć idealnych butów dla siebie” doprowadziły do powstania pierwszej marki czyli MYS Shoes.

MYS Shoes jest marką butów przeznaczonych dla najbardziej wymagających klientek, które chcą personalizować swoje buty nie tylko w momencie ich zakupu ale i w trakcie ich używania mogąc je dalej dostosowywać do sytuacji czy po prostu nastroju. Jak to możliwe? Bez nowej technologii obejść się nie mogło więc stworzono MYS link® czyli system łatwiejszej, szybszej i niewpływającej na wygodę wymienności dodatków, który pozwala na zmianę wyglądu butów w biegu każdego dnia.

Aby każdy z Klientów mógł zobaczyć jak to jest, że jego buty mogą być zmienne również został stworzony specjalny konfigurator, dzięki któremu możemy wybrać model buta, rodzaj użytych materiałów, ich dowolną kolorystykę oraz oczywiście nałożyć dowolną ilość wymiennych dodatków, które będą mogły zmieniać charakter tak zaprojektowanych butów kiedy tylko będziemy mieć na to ochotę. Inspiracją dla twórców kolekcji był dzień z życia aktywnej kobiety praca w biurze, lunch, kolacja lub spotkanie z przyjaciółmi i odwieczny problem jak tu zmieścić w torebce kilka par pasujących do okazji butów. Z MYS to żaden problem! Wystarczy, że w torebce będzie miejsce na kilka wymiennych dodatków.

Nie zapomniano przy tym o jakości, której poprzeczkę postanowiono podnieść do wszelkich możliwych granic zaczynając od biżuteryjnego opracowania samej technologii MYS link® poprzez stosowanie najdroższych gatunków skór i oczywiście ręcznego wykonania zarówno samych butów jak i wymiennych dodatków do nich. Gdyby tego było mało właściciele postanowili sprawić by w 12 cm szpilkach można przejść cały dzień tworząc specjalną, profilującą się pod stopę Klienta wkładkę oraz profilując dodatkowo każdy obcas.

Poprzeczkę postanowiono podnieść również w zakresie przyjemnych i bezpiecznych zakupów dzięki czemu każdy Klient MYS otrzymuje bezpłatną przesyłkę, w razie jakichkolwiek powodów może skorzystać ze zwrotu aż do 365 dni lub z wyjątkowo długiej gwarancji wynoszącej aż 36 miesięcy. MYS jest tak pewnie swojej jakości, że może to właśnie w tym miejscu pokazać. W momencie gdyby się jednak okazało, że zakupiony rozmiar jest nieprawidłowy jest również możliwość bezpłatnej wymiany na pasujący rozmiar.

W tym miejscu aby Klienci MYS mogli zamawiać buty pod każdy milimetr ich stopy stworzono nawet specjalną aplikację MYS FIT na smartfony, która w prosty sposób zeskanuje i poda nam rozmiar naszej stopy oraz automatycznie wyśle go na konto klienta, na stronie MYS tak aby każde buty były wykonane zawsze wręcz z chirurgiczną precyzją zamówienia Klienta. Aplikacja ta jest do pobrania zarówno w App Store, Google Play jak i na oficjalnej stronie MYS.

Dodatkowo, aby zachęcić do korzystania z aplikacji pomiarowej każdy Klient, który dokona zakupu mierząc nią wcześniej swoją stopę dostanie w MYS stały rabat. Dzięki aplikacji MYS Fit, możemy być pewni, że zakupione obuwie będzie na nas zawsze idealnie pasować.

MYS daje również możliwość projektowania nawet samej konstrukcji buta udostępniając w tym celu aplikację konkursową na fanpage MYS. W aplikacji zgłaszać można swoje projekty konstrukcji, na które następnie fani głosują a spośród tych z najwyższą liczbą głosów wybierane są konstrukcje, które wdrażane będą w kolejnych kolekcjach. Zwycięski Projektant otrzymuje swoją parę marzeń oraz dożywotnie tantiemy z ich sprzedaży!

Rozbudowując markę, stworzono projekt MYS Fashion Group, który zaprasza do współpracy: projektantów z Polski, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Niemiec, aby tworzyli dla swoich odbiorców buty zgodne wizerunkowo z kolekcją ich ubrań oraz bloggerów czy celebrytów, aby wyrazili zmiennością MYS swój indywidualny styl. MYS Fashion Group współpracuje również z butikami, gdzie, oprócz możliwość zaprojektowania swoich wymarzonych butów z pomocą stylistów MYS, klienci będą mogli przymierzyć i sprawdzić w rzeczywistości jakość oferowanych wyrobów.

MYS to marka, która nadąża nie tylko za trendami, ale przede wszystkim za zmieniającymi się potrzebami Klientów przez stworzenie idealnych produktów dla każdego z nas – doskonale dopasowanych do sylwetki, charakteru i życia w biegu. Czy cel został osiągnięty? Pozostaje przekonać się o tym podczas zakupów.

źródło: informacja prasowa