Michał Sadowski z Brand24 dla Mam Startup – ruszamy z serią inspirujących wywiadów przeprowadzonych podczas Infoshare 2019

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Michał Sadowski z Brand24 dla Mam Startup – ruszamy z serią inspirujących wywiadów przeprowadzonych podczas Infoshare 2019

Udostępnij:

W dniach 8-9 maja br. w Gdańsku odbyła się 13. edycja konferencji Infoshare. W naszym studiu w strefie PKO Banku Polskiego przeprowadzaliśmy wywiady z twórcami innowacyjnych spółek technologicznych. Na pierwszy rzut przedstawiamy rozmowę z Michałem Sadowskim z Brand24.

Tegoroczna, 13. już edycja konferencji Infoshare, podczas której eksperci z całego świata omawiali zagadnienia dotyczące innowacji w biznesie i zarządzaniu, sztucznej inteligencji oraz przyszłości światowego rynku technologicznego, dobiegła końca. Na potrzeby wydarzenia wraz z naszym partnerem PKO Bankiem Polskim, stworzyliśmy specjalną strefę, w której przeprowadzaliśmy wywiady z twórcami innowacyjnych spółek technologicznych.

Przedstawiamy pierwszy odcinek z serii, w którym Bartosz Filip Malinowski rozmawia z Michałem Sadowskim z Brand24 o tym, co jest mocną stroną jego firmy, co z perspektywy czasu mógłby zrobić lepiej, kim są jego najciekawsi klienci oraz dlaczego warto kłaść naprawdę duży nacisk na obsługę klienta.