Między kodem a pracą - #IT fest 2013!

miedzy kodem a praca it fest 2013
Udostępnij:
Wiesz jak wygląda podejście do RWD w korporacjach? Chcesz poznać narzędzia optymalizacji polecane przez ekspertów? Interesujesz się big data & business intelligence? A może szukasz nowych wyzwań oraz pracy marzeń? 24-25 maja zapraszamy na #IT fest

Wiesz jak wygląda podejście do RWD w korporacjach? Chcesz poznać narzędzia optymalizacji polecane przez ekspertów? Interesujesz się big data & business intelligence? A może szukasz nowych wyzwań oraz pracy marzeń? 24-25 maja zapraszamy na #IT fest.

#IT fest to dwa dni pełne darmowych prelekcji ekspertów z branży IT, szkoleń informatycznych oraz targów pracy informatyka. Zakres merytoryczny tegorocznej edycji #IT fest będzie obejmował cztery tematy przewodnie:

  • Responsive Web Design/Mobile – dowiedz się jak przygotować aplikację internetową, która podbije serca I gusta użytkowników smartphonów i tabletów,
  • Optymalizacja – czy wiesz już wszystko o refaktoryzacji? Przyjdź i poznaj odpowiedzi na pytania jak w praktyce zrobić to lepiej, szybciej i wydajniej,
  • Big data & Business Intelligence – dlaczego czasem warto wiedzieć więcej I szybciej? Zobacz jak wygląda przetwarzanie zbiorów danych w celach biznesowych i marketingowych,
  • HR w IT – nowe metody szukania pracy, wskazówki jak znaleźć wymarzoną pracę, rynek pracy IT oczami rekrutera.

Wśród prelegentów m.in. Filip Walkowicz z Akamai, Stanisław Magierski z Accenture, Michał Grochowski z Oracle oraz Dawid Ostrowski z Google.

Głównym partnerem konferencji jest Akamai. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w dniach 24-25 maja 2013 do Hotelu Qubus ul. Nadwiślańska 6, Kraków. Udział w festiwalu jest w pełni darmowy. Rejestracja ruszyła 8 maja. Liczba miejsc ograniczona!

Dla uczestników #IT fest 2013 przygotowaliśmy: Targi pracy IT połączone z prezentacją oferty rekrutacyjnej poszczególnych firm z branży, Prelekcje ekspertów z branży IT i HR poparte licznymi przykładami i case-studies, Warsztaty i szkolenia z praktykami wiodącymi prym na polskim rynku internetowym oraz rynku pracy IT, Spotkania networkingowe umożliwiające wymianę doświadczeń zawodowych i poglądów pomiędzy uczestnikami festiwalu, prelegentami oraz przedstawicielami firm uczestniczących w festiwalu, konkursy z nagrodami oraz wiele, wiele więcej!

Organizatorem konferencji jest Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club oraz #ebf interactive group. Patronat honorowy nad inicjatywą objął Prezydent Miasta Krakowa, Małopolska Loża Business Centre Club oraz Rektorzy Krakowskich uczelni.