[Miesiąc Programowania:] Pierwsze kroki w karierze programisty

miesiac programowania pierwsze kroki w karierze programisty
Udostępnij:
Początkujący programiści uzbrojeni w wiedzę pozyskaną z książek, internetu czy podczas kursów i studiów stają przed kolejnym wyzwaniem - pierwszą pracą. Jak znaleźć zlecenia? Czy warto mieć portfolio i jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej? Na te i wiele innych pytań odpowiadają nasi eksperci

Zawód programisty od kilku lat owiewają liczne legendy, mity i plotki. Wśród nich są tematy zarobków, zakresu zadań, używanych technologii, czasu potrzebnego na przygotowanie do zawodu czy sposobów nauki programowania.

Postanowiliśmy odczarować tę profesję i wspólnie z serwisem Antyweb zorganizowaliśmy akcję "Miesiąc Programowania". Przez cały miesiąc będziemy publikować wysokiej jakości materiały skierowanie do programistów oraz wszystkich osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z programowaniem.

Tu znajdziesz je wszystkie.

Wskazówek dotyczących pierwszej pracy udzielają Adam Dubiel (Allegro), Grzegorz Jesionowski (EL Passion), Marcin Kowalski (GFT) oraz Krzysztof Pianta (Airem), znani z filmu „Jak uczyć się programowania?“.

Powyższy film jest drugim z serii czterech materiałów wideo w Miesiącu Programowania.