[Miesiąc Programowania:] Pierwsze kroki w karierze programisty

Dodane: 27.03.2018

Mam Startup

Udostępnij:

Początkujący programiści uzbrojeni w wiedzę pozyskaną z książek, internetu czy podczas kursów i studiów stają przed kolejnym wyzwaniem – pierwszą pracą. Jak znaleźć zlecenia? Czy warto mieć portfolio i jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej? Na te i wiele innych pytań odpowiadają nasi eksperci

Zawód programisty od kilku lat owiewają liczne legendy, mity i plotki. Wśród nich są tematy zarobków, zakresu zadań, używanych technologii, czasu potrzebnego na przygotowanie do zawodu czy sposobów nauki programowania.

Postanowiliśmy odczarować tę profesję i wspólnie z serwisem Antyweb zorganizowaliśmy akcję „Miesiąc Programowania”. Przez cały miesiąc będziemy publikować wysokiej jakości materiały skierowanie do programistów oraz wszystkich osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z programowaniem.

Tu znajdziesz je wszystkie.

Wskazówek dotyczących pierwszej pracy udzielają Adam Dubiel (Allegro), Grzegorz Jesionowski (EL Passion), Marcin Kowalski (GFT) oraz Krzysztof Pianta (Airem), znani z filmu „Jak uczyć się programowania?“.

Powyższy film jest drugim z serii czterech materiałów wideo w Miesiącu Programowania.

 

 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem