Mikołajkowe spotkanie Geek Girls Carrots w Warszawie

mikolajkowe spotkanie geek girls carrots w warszawie
Udostępnij:
Po wyjątkowo intensywnych 12 miesiącach pracy, zapraszamy Was na ostatnie w tym roku, mikołajkowe spotkanie warszawskich Marchewek. Jeśli warunki pogodowe będą sprzyjające – zawita Mikołaj, ale niezależnie od prognoz, na pewno dopiszą nasze mikołajkowe prelegentki – Paulina Górecka...

Po wyjątkowo intensywnych 12 miesiącach pracy, zapraszamy Was na ostatnie w tym roku, mikołajkowe spotkanie warszawskich Marchewek. Jeśli warunki pogodowe będą sprzyjające – zawita Mikołaj, ale niezależnie od prognoz, na pewno dopiszą nasze mikołajkowe prelegentki – Paulina Górecka – twórcza psycholog i Zuzanna Stańska – historyk sztuki. Spotkanie warszawskich karotek już we czwartek, 6 grudnia, o godzinie 19:00 w NoaCowork.

Będzie to wyjątkowe - mikołajkowe spotkanie, z transmisją ze wszystkich karotkowych miast! Tego dnia możecie z nami być w Warszawie, Szczecinie, Krakowie i Wrocławiu. Miasta, których spotkania wypadły w innym terminie, będą reprezentowane przez lokalne organizatorki.

Niegdyś Ala miała kota, dziś Ala ma robota i muzeum w smartfonie

Na najbliższym warszawskim spotkaniu, o nowym, innowacyjnym podejściu w edukowaniu i rozwijaniu pasji u najmłodszych, opowie Paulina Górecka z RoboCamp – kreatywny psycholog z technologicznym zacięciem. Czy grozi nam kryzys kreatywności, czego naprawdę uczy szkoła i dlaczego programowanie może być świetnym narzędziem rozwoju twórczości – dowiemy się już w najbliższy czwartek.

Drugą prelegentką będzie Zuzanna Stańska – historyk sztuki, współtwórczyni startupu DailyArt i właścicielka Moiseum - firmy zajmującej się consultingiem technologicznym w muzeach. Brzmi jak połączenie wody z ogniem? Nic bardziej mylnego, bowiem to właśnie nowe rozwiązania technologiczne mogą odświeżyć zakurzone półki i muzealne eksponaty. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak - dołączcie do czwartkowego spotkania Geek Girls Carrots.

Agenda:

  • 19:00 Powitanie Kamila Stępniowska
  • 19:05 Świąteczne życzenia ze wszystkich miast!
  • 19:20 Kryzys kreatywności – do czego (nie)potrzebna jest szkoła, czyli dlaczego warto mieć robota - Paulina Górecka
  • 19:45 Ni pies ni wydra, czyli humaniści w IT - Zuzanna Stańska
  • 20:15 Networking
  • 21:00 After-party w Mandali na ul. E. Platter 9/11

Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji na http://www.ggcwarszawa14.evenea.pl/

Zapraszamy!

źródło: informacja prasowa