Milion pobrań w 5 dni!

milion pobran w 5 dni
Udostępnij:
Another Case Solved – najnowsza produkcja AT Games, producenta popularnej gry Puzzle Craft, w Apple App Store dostępna jest od 20. lutego 2014 i w tym krótkim czasie osiągnęła imponujące wyniki.

Another Case Solved – najnowsza produkcja AT Games, producenta popularnej gry Puzzle Craft, w Apple App Store dostępna jest od 20. lutego 2014 i w tym krótkim czasie osiągnęła imponujące wyniki.

W USA gra znalazła się na 10 miejscu na liście wszystkich darmowych aplikacji. W 153 krajach została wyróżniona przez Apple. Zaś w 10 krajach ACS otrzymał „AppStore Editors Choice”, czyli najwyższe możliwe wyróżnienie. Zaledwie 5 dni od premiery detektywistyczną łamigłówkę rozwiązuje ponad 1.000.000 graczy!

Gra pozwala wcielić się w rolę detektywa w czasach... cukierkowej prohibicji. Handel słodyczami schodzi do podziemia i staje się domeną mafii. Gangi toczą walki o strefy wpływów, w nielegalny proceder wplątani są politycy i urzędnicy. Zwykli obywatele, gwiazdy filmowe, dziennikarze a nawet... policja i pomniejsi przestępcy szukają pomocy w biurze detektywistycznym. Gracz rozwiązując kolejne zagadki kryminalne, rozwija swoje biuro oraz postać.

Another Case Solved to jedna z nielicznych z gier z kategorii free-to -play posiadająca tak rozbudowaną fabułę. Na amatorów łamigłówek czeka przeszło 200 spraw! Niewątpliwym atutem ACS jest atmosfera zbudowana przez bardzo dopracowaną stronę graficzną, klimatyczne animacje oraz – co z pewnością docenią miłośnicy kryminałów – liczne nawiązania do literatury i filmu tego gatunku. Już samo śledzenie ukrytych odniesień może sprawić przyjemność!

Nad stworzeniem Another Case Solved dziewięcioosobowy zespół pracował niecały rok. Na ukończeniu są kolejne dodatki – zawierające następne, pasjonujące sprawy i nowe narzędzia. Na iOS ACS został wydany przez lidera rynku gier mobilnych firmę Chillingo. Już wkrótce gra będzie dostępna na kolejne platformy – Android, Windows Phone, Windows Phone 8 i PC.

Po sukcesie Puzzle Craft i Another Case Solved warszawskie studio AT Games planuje produkcję kolejnych gier, oraz rozwój zespołu.

źródło: informacja prasowa