Milion złotych finansowania dla porównywarki usług PanWybierak.pl

Dodane: 24.03.2015

Informacja prasowa

Udostępnij:

Porównywarka usług telekomunikacyjnych PanWybierak.pl działa na polskim rynku od sierpnia 2014 roku. Po obiecujących wynikach w pierwszych miesiącach działalności, inwestorzy postanowili dofinansować serwis kwotą prawie miliona złotych. W tym roku na rozwój projektu przeznaczono już 480 tysięcy złotych, a do września 2015 wpłacone zostanie kolejne 500 tysięcy.

fot. flickr.com/liquene CC BY 2.0

Porównywarka PanWybierak.pl pozwala internautom obiektywne porównać dostępne na rynku oferty telekomunikacyjne, a jej wiarygodność potwierdza przyznany w styczniu 2015 roku „Certyfikat Prezesa UKE”. Na uruchomienie serwisu udziałowcy przeznaczyli początkowo 65 tysięcy złotych. Pozytywny odbiór serwisu przez branżę i użytkowników, a także dotychczasowe wyniki sprawiły, że PanWybierak.pl wychodzi obecnie z fazy niemowlęcej. Na rozwój projektu w 2015 roku inwestorzy zdecydowali się przeznaczyć blisko 1 milion złotych.

– Od początku istnienia naszej porównywarki byliśmy nastawieni na rozwój organiczny – komentuje Paweł Jamiołkowski, dyrektor zarządzający PanWybierak.pl. – Wartość jaką dostarczamy użytkownikom, przekłada się na wirusowy wzrost popularności platformy – dodaje Jamiołkowski. Kapitał zakładowy spółki na ten moment został powiększony o 480 tysięcy złotych do kwoty 545 tysięcy złotych, a do września 2015 roku spółka zostanie zasilona kolejnymi 500 tysiącami złotych.

Środki z inwestycji zostaną przeznaczone m.in. na rozwój portalu i technologii porównywania i agregowania danych o ofertach, rozwój systemów analitycznych i generujących branżowe dane statystyczne oraz promocję partnerów portalu, tzn. operatorów o zasięgu zarówno ogólnopolskim, jak i lokalnym i regionalnym. Obecnie serwis zestawia oferty 30 operatorów, a każdego tygodnia dołączają nowi o zasięgu nie tylko ogólnopolskim, posiadający atrakcyjne oferty dla klientów.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem