Minął miesiąc od uruchomienia MamStartup.pl

minal miesiac od uruchomienia mamstartuppl
Udostępnij:
Dokładnie 9 marca oficjalnie wystartowaliśmy z nową formułą serwisu MamStartup.pl. Przyszedł więc czas na małe podsumowanie.

Dokładnie 9 marca oficjalnie wystartowaliśmy z nową formułą serwisu MamStartup.pl. Przyszedł więc czas na małe podsumowanie.

Miesiąc to z jednej strony sporo czasu, z drugiej jednak zleciał on w mgnieniu oka. Tak czy inaczej, jest to wystarczający okres, aby wyciągnąć wnioski i przedstawić kilka faktów na temat naszego serwisu.

W pierwszym miesiącu działania przygotowaliśmy dla Was 19 wywiadów z przedstawicielami polskich startupów. W naszym poradniku poruszyliśmy cztery, mamy nadzieję, ważne problemy związane z tworzeniem i prowadzeniem startupu. W tym samym dziale przedstawiliśmy Wam formułę "10 pytań do...", w której skonfrontowaliśmy poglądy 10 ekspertów. W ciągu ostatniego miesiąca opublikowaliśmy 61 informacji prasowych na temat nowych startupów oraz ważnych wydarzeń. Oprócz tego, zaprezentowaliśmy Wam opisy 7 zagranicznych projektów okraszone ciekawymi recenzjami ludzi z branży... i nie tylko.

Od 9 marca do 8 kwietnia ponad 7,5 tysiąca naszych czytelników odwiedziło nas prawie 15 tysięcy razy. Dokładnie w miesiąc po starcie liczba naszych fanów na Facebooku przekroczyła pół tysiąca.

Mamy nadzieję, że treść, którą dla Was tworzymy spełnia Wasze oczekiwania. Chcielibyśmy, aby MamStartup.pl inspirował Was do działania oraz zachęcał do dyskusji na temat tego, co fascynuje nas wszystkich - czyli startupów.

Dziękujemy i prosimy o Wasze opinie, rady oraz pomysły!