Młoda fala. Jak odważyć się na biznes. 10 historii przedsiębiorczych Polek, które odważyły się na biznes

mloda fala jak odwazyc sie na biznes 10 historii przedsiebiorczych polek ktore odwazyly sie na biznes
Udostępnij:
W jaki sposób, niezależnie od okoliczności, odważyć się na własny biznes i rozwinąć motywację do działania? Jak przekuć kiełkujące w głowie pomysły, na prowadzenie z sukcesem wymarzonej firmy?

W książce autorstwa Pawła Oksanowicza przedstawione zostały historie dziesięciu młodych kobiet biznesu, które wytrwałością, uporem i ciężką pracą – mimo licznych trudności – sięgnęły po zwycięstwo.

Razem z Wydawnictwem PWN zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest 10 egzemplarzy książki pt. Młoda fala. Jak odważyć się na biznes. O tym, jak wygrać jedną z nich dowiecie się na końcu artykułu.

Bohaterkami książki Młoda fala. Jak odważyć się na biznes są: Ania Kruk, Kinga Dołęga-Lesińska, Aleksandra Porębska, Joanna Drabent, Dominika Koczot-Mosz, Edyta Kocyk, Marta Remplewicz, Patrycja Sankowska, Anula Kołakowska, Barbara Stawarz. To silne, niezależne kobiety, które odniosły sukces nie tylko w Polsce, ale też bez kompleksów wchodzą z ciekawymi projektami i produktami na międzynarodowe rynki. Prowadzą interesy w odmiennych dziedzinach biznesu: od mody, przez kosmetyki, aż po zaawansowane technologie IT. Każda inna, każda wyjątkowa. To, co je łączy, to dokonana już praca nad swoim biznesem i nad sobą.

W publikacji autorstwa Pawła Oksanowicza opisana została ich droga do sukcesu. Jak zaczynały? Jakie trudności napotkały i jak nie straciły motywacji do działania mimo trudnych czasem okoliczności? Za pośrednictwem tej książki, dziesięć wyjątkowych kobiet biznesu dzieli się swoimi radościami i porażkami, dzięki którym zdobyły doświadczenie i inspirację do dalszego rozwoju.

Konkurs

Czas na konkurs! Do wygrania jest dziesięć egzemplarzy książki pt. Młoda fala. Jak odważyć się na biznes. Jak wygrać jedną z nich? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Ile bohaterek wystąpiło w najnowszej książce Pawła Oksanowicza? 

Odpowiedź na pytanie konkursowe przyślijcie na adres: [email protected]. W tytule mejla wpiszcie: "Młoda fala", a w treści poprawną odpowiedź. Na odpowiedzi czekamy do środy 13.07 do godz. 12. Ze zwycięzcami skontaktujemy się e-mailowo.

Młoda fala. Jak odważyć się na biznes

Paweł Oksanowicz

Cena 49 zł

s. 256, B5, opr. Twarda