Młoda fala. Jak odważyć się na biznes. 10 historii przedsiębiorczych Polek, które odważyły się na biznes

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

W jaki sposób, niezależnie od okoliczności, odważyć się na własny biznes i rozwinąć motywację do działania? Jak przekuć kiełkujące w głowie pomysły, na prowadzenie z sukcesem wymarzonej firmy?

W książce autorstwa Pawła Oksanowicza przedstawione zostały historie dziesięciu młodych kobiet biznesu, które wytrwałością, uporem i ciężką pracą – mimo licznych trudności – sięgnęły po zwycięstwo.

Razem z Wydawnictwem PWN zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest 10 egzemplarzy książki pt. Młoda fala. Jak odważyć się na biznes. O tym, jak wygrać jedną z nich dowiecie się na końcu artykułu.

Bohaterkami książki Młoda fala. Jak odważyć się na biznes są: Ania Kruk, Kinga Dołęga-Lesińska, Aleksandra Porębska, Joanna Drabent, Dominika Koczot-Mosz, Edyta Kocyk, Marta Remplewicz, Patrycja Sankowska, Anula Kołakowska, Barbara Stawarz. To silne, niezależne kobiety, które odniosły sukces nie tylko w Polsce, ale też bez kompleksów wchodzą z ciekawymi projektami i produktami na międzynarodowe rynki. Prowadzą interesy w odmiennych dziedzinach biznesu: od mody, przez kosmetyki, aż po zaawansowane technologie IT. Każda inna, każda wyjątkowa. To, co je łączy, to dokonana już praca nad swoim biznesem i nad sobą.

W publikacji autorstwa Pawła Oksanowicza opisana została ich droga do sukcesu. Jak zaczynały? Jakie trudności napotkały i jak nie straciły motywacji do działania mimo trudnych czasem okoliczności? Za pośrednictwem tej książki, dziesięć wyjątkowych kobiet biznesu dzieli się swoimi radościami i porażkami, dzięki którym zdobyły doświadczenie i inspirację do dalszego rozwoju.

Konkurs

Czas na konkurs! Do wygrania jest dziesięć egzemplarzy książki pt. Młoda fala. Jak odważyć się na biznes. Jak wygrać jedną z nich? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Ile bohaterek wystąpiło w najnowszej książce Pawła Oksanowicza? 

Odpowiedź na pytanie konkursowe przyślijcie na adres: [email protected]. W tytule mejla wpiszcie: „Młoda fala”, a w treści poprawną odpowiedź. Na odpowiedzi czekamy do środy 13.07 do godz. 12. Ze zwycięzcami skontaktujemy się e-mailowo.

Młoda fala. Jak odważyć się na biznes

Paweł Oksanowicz

Cena 49 zł

s. 256, B5, opr. Twarda