Młodzi Polscy Ekonomiści – ekonomia w wydaniu młodzieżowym

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Młodzi Polscy Ekonomiści – ekonomia w wydaniu młodzieżowym

Udostępnij:

Jesteś nastolatkiem? Interesujesz się biznesem i ekonomią? Wiążesz z tym swoją przyszłość? Jeśli tak, to Młodzi Polscy Ekonomiści 2020 to coś idealnego dla Ciebie!

W dniu 31 stycznia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się już trzecia edycja konferencji Młodych Polskich Ekonomistów. Młodzi Polscy Ekonomiści 2020 to wydarzenie tworzone przez młodych dla młodych, których interesuje świat ekonomii oraz wielkiego biznesu.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wysłuchać sześciu prelekcji. Każdą z nich przeprowadzą zaproszeni eksperci. Podczas wydarzenia usłyszymy między innymi o giełdzie od osoby, która zna ją doskonale, czyli Marka Dietla, Prezesa Giełdy Papierów Wartościowych. Głos zabierze też Profesor Nadzwyczajny Szkoły Głównej Handlowej – Marcin Wojtysiak-Kotlarski. Opowie on o Dolinie Krzemowej. Nie zabraknie również prelekcji o potędze mediów w gospodarce oraz o organizacji wydarzeń od kuchni. Kogo jeszcze usłyszymy? Organizatorzy nie podają na razie wszystkich nazwisk – goście konferencji regularnie ‘odsłaniają się’ na stronie internetowej wydarzenia (www.mpe.pl).

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez Forum Obywatelskiego Rozwoju i Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.

Młodzi Polscy Ekonomiści poza organizacją wydarzeń prowadzą również stronę na Facebooku. Można tam znaleźć cotygodniowe wiadomości oraz prosto wytłumaczone pojęcia ekonomiczne. Wszystko to, bo ekonomia nie musi być trudna!

Mam Startup objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Rejestracja na konferencję rusza 3 stycznia. Uczestnictwo jest bezpłatne. Nie zwlekaj, zapisz się na MPE 2020 już dziś na www.mpe.pl

Kontakt: www.facebook.pl/mpekon, www.mpe.pl, [email protected]