mobile4biznes.pl – multikanałowa platforma mobile marketingowa

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Mobile4biznes.pl jest multikanałową platformą do zarządzania kampaniami marketingowymi. Jest to doskonałe narzędzie do wsparcia sprzedaży poprzez zintegrowanie usług takich jak: sms, mms, sms głosowy, mass mailing oraz zarządzanie kuponami rabatowymi na telefon.

Mobile4biznes.pl jest multikanałową platformą do zarządzania kampaniami  marketingowymi. Jest  to doskonałe narzędzie do wsparcia sprzedaży poprzez zintegrowanie usług takich jak: sms, mms, sms głosowy, mass mailing oraz zarządzanie kuponami rabatowymi na telefon.


Usługa zapewnia szybki kontakt z klientem oraz skuteczne monitorowanie przeprowadzonych kampanii. Użytkowanie platformy wiąże się z rozmaitymi korzyściami. Dzięki niej klient biznesowy zaoszczędzi czas i pieniądze przy większej efektywności dotarcia do grup docelowych w porównaniu z tradycyjnymi kampaniami reklamowymi. Aby skonfigurować swoją kampanię marketingową wystarczy zalogować się na stronie www.mobile4biznes.pl, przejść do działu „skonfiguruj kampanię” i rozpocząć swoją wielką przygodę z e-marketingiem.

Platforma jest tak zaprojektowana by korzystanie z niej nikomu nie sprawiało najmniejszego problemu. Interfejs jest przyjazny i prosty w obsłudze, a poprzez obecność pomocnego Widżeta będziemy mogli bez trudu realizować różnorodne akcje marketingowe. Z poziomu mobile4biznes można m. in. przeprowadzić konkurs SMS, wysłać aktualną ofertę swoich produktów na adres e-mail oraz zorganizować na nie super promocje przy użyciu e-kuponów rabatowych na telefon.

Wypróbuj możliwości platformy i  wykorzystaj potencjał naszej oferty dla Twojej firmy. Zapraszamy na www.mobile4biznes.pl

źródło: informacja prasowa