Mobilne bilety Przewozów Regionalnych w aplikacji SkyCash

mobilne bilety przewozow regionalnych w aplikacji skycash
Udostępnij:
Ruszyła sprzedaż mobilnych biletów na połączenia kolejowe Przewozów Regionalnych w aplikacji SkyCash. Korzystanie z tego rozwiązania pozwala podróżującym na zakup biletów za pomocą smartfonów lub tabletów z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, nawet na chwilę przed odjazdem pociągu!

W aplikacji SkyCash dostępne są wszystkie bilety znajdujące się w ofercie Przewozów Regionalnych, w tym również – po raz pierwszy – na relacje z przesiadkami. Kupujący może określić liczbę biletów, rodzaj zniżki, a także połączenie, z którego chce skorzystać. Opłata za zakupione bilety zostanie pobrana – zgodnie z wyborem klienta – albo z wirtualnej portmonetki SkyCash (czyli ze środków pochodzących z wcześniejszego doładowania konta), albo obciąży kartę płatniczą podpiętą do konta. Po dokonaniu transakcji zakupiony bilet trafi do specjalnej zakładki, dzięki której pasażer ma do niego dostęp, nawet jeśli w danym momencie nie ma połączenia z internetem. Zakupione bilety są także wysyłane na adres e-mail użytkownika podany przy rejestracji konta. Na życzenie klient może otrzymać fakturę VAT.

Korzystanie ze SkyCash pozwala zaoszczędzić czas nie tylko w zakresie zakupu biletów, ale także ich zwrotu, ponieważ wszystkich formalności można dokonać w aplikacji za pomocą kilku kliknięć.

- Udostępnienie pasażerom zakupu biletów w ramach aplikacji mobilnej SkyCash jest realizacją strategii Przewozów Regionalnych związanej z rozwojem nowoczesnych kanałów sprzedaży. Takie działania z pewnością przyczynią się do zwiększenia komfortu podróżowania naszych obecnych i przyszłych klientów - powiedział Andrzej Okoń, dyrektor Biura Handlowego w Przewozach Regionalnych - Skycash, jako absolutny lider płatności mobilnych w Polsce, był dla nas oczywistym wyborem w zakresie strategicznego partnerstwa. Nie mniej ważna była dla nas obecność SkyCasha u innych dużych przewoźników kolejowych. Mamy nadzieję, że wygeneruje to dodatkowy ruch z oraz do największych miast pełniących rolę centrów przesiadkowych – z korzyścią dla nas, innych przewoźników oraz przede wszystkim pasażerów – dodaje Andrzej Okoń.  

Aplikacja SkyCash jest dostępna dla podróżujących, którzy posiadają urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS, Android lub Windows Phone. Poza biletami Przewozów Regionalnych można w niej znaleźć również te, które oferuje wielu innych przewoźników z całej Polski, jak PKP Intercity czy SKM w Trójmieście. SkyCash to także szybki sposób na kupowanie biletów komunikacji i płatności za parkowanie w kilkudziesięciu polskich miastach, wypłacanie gotówki z bankomatów, zasilanie telefonów na kartę czy przesyłanie pieniędzy do innych użytkowników systemu.

- Rosnąca liczba naszych partnerów to dowód, że płatności mobilne są ważnym aspektem rozwoju polskich przewoźników kolejowych. Cieszy nas, że ta wygodna alternatywa wobec tradycyjnych kas biletowych zyskuje coraz większe uznanie - mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash – Jesteśmy bardzo dumni, że do grona partnerów Skycasha dołączyły Przewozy Regionalne - największy przewoźnik kolejowy w Polsce, wchodzący w etap intensywnego rozwoju. Aktualnie w naszej aplikacji można znaleźć bilety aż siedmiu przewoźników, których łączny udział w rynku według liczby obsługiwanych pasażerów wynosi blisko 80 proc. - podkreśla prezes zarządu SkyCash. 

fot. pixabay.com