Morizon.pl rozpoczyna współpracę partnerską z Allegro

morizonpl rozpoczyna wspolprace partnerska z allegro
Udostępnij:
Grupa Morizon zawarła umowę o współpracy partnerskiej z Allegro.pl. Na mocy porozumienia ogłoszenia nieruchomościowe klientów biznesowych Morizon.pl będą prezentowane również na stronach Allegro.

W dniu 10 czerwca br. Grupa Morizon sp. z o.o., wydawca serwisu Morizon.pl z największą w Polsce bazą ofert nieruchomości, podpisała z Allegro.pl sp. z o.o. umowę, na mocy której wszystkie ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości klientów biznesowych Morizon.pl będą prezentowane również w serwisie Allegro. Grupa Morizon należy do notowanej na rynku głównym GPW spółki MZN Property.

– Podjęcie współpracy z Allegro to krok milowy w rozwoju naszej Grupy. Dzięki niemu istotnie zwiększymy ekspozycję ofert naszych klientów, agencji i deweloperów. Ogłoszenia będą teraz dostępne dla ponad 17 milionów klientów odwiedzających Allegro co miesiąc. To zapewni wzrost liczby generowanych zapytań. Zakres współpracy będzie w najbliższych miesiącach poszerzany, aby zapewnić jak największą wartość zarówno dla użytkowników Allegro, jak i klientów Morizon – komentuje Jarosław Święcicki, prezes MZN Property.

W ramach współpracy w serwisie Allegro znajdą się publikowane przez Morizon.pl ogłoszenia partnerów biznesowych, a więc agencji i deweloperów. Będą one intensywnie promowane wśród milionów użytkowników Allegro, w szczególności wśród osób zainteresowanych zakupem lub wynajmem mieszkań, domów, działek. Rozpoczęcie współpracy zaowocuje zwiększeniem ekspozycji ogłoszeń nieruchomościowych partnerów Morizon.pl i przełoży się na wzrost liczby zapytań. Z kolei dla użytkowników Allegro oznacza to możliwość bezpośredniego dotarcia do ogłoszeń z największej bazy nieruchomości w Polsce.

Pierwsze ogłoszenia klientów Morizon.pl pojawią się w serwisie Allegro już w ciągu najbliższych kilku dni. Pełne uruchomienie usług oraz prezentacja wszystkich ogłoszeń klientów biznesowych Morizon.pl w serwisie Allegro.pl planowane jest w trakcie wakacji.