Motivizer pozyskał 4 mln złotych. Rozwinie narzędzie wspierające działy HR

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Motivizer pozyskał 4 mln złotych. Rozwinie narzędzie wspierające działy HR

Udostępnij:

Motivizer to system dla działów HR, który wspiera ja w budowaniu motywacji pracowników. Spółka, która stoi za rozwiązaniem, właśnie pozyskała 4 mln zł od JR HOLDING ASI w zamian za 44,92% udziałów.

Dzięki pozyskanym środkom będzie możliwy dalszy rozwój systemu Motivizer i wzbogacenie go o nowe moduły. Spółka planuje w najbliższym czasie ekspansję na rynki Europy, w tym Czechy, Hiszpanię i Włochy.

System Motivizer dostarcza chmurowe i mobilne rozwiązanie w formule SaaS (System as a Service). Narzędzia oferowane przez Motivizer skupiają się na:

  • wsparciu transformacji cyfrowej i automatyzacji procesów w działach HR – obieg dokumentów, składanie i akceptację wniosków (m.in. urlopy, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych), a także uruchamianie i zamykanie abonamentów od dostawców zewnętrznych;
  • integracji z systemami finansowo – księgowymi automatyzując rozliczenia komponentów płacowych i innych w ramach indywidualnych potrzeb;
  • wzmacnianiu rozwoju i motywacji pracowników zapewniając moduły wspierające organizację w tworzeniu kultury doceniania i nagradzania pracowników, procesie adaptacji nowych pracowników oraz organizacji szkoleń;
  • systemie zarządzania benefitami – świadczenia abonamentowe, (takie jak ubezpieczenia medyczne, karty sportowe i ubezpieczenia grupowe), MultiKafeteria, integrująca w jednym miejscu oferty od ponad 200 dostawców.

Na platformie Motivizer zarejestrowanych jest ponad 40 tys. użytkowników z ponad 50 firm i organizacji – zarówno dużych korporacji jak i spółek z sektora MŚP. Spółka zakończyła 2020 rok z przychodami na poziomie prawie 20 mln zł.