Motokraft.pl - podkręć swój warsztat!

motokraftpl podkrec swoj warsztat
Udostępnij:
Dzięki funduszom unijnym powstał portal www.motokraft.pl, który ma na celu poprawę wydajności pracy warsztatów samochodowych. Wprowadzi warsztaty w XXI wiek! Motokraft to kompleksowy projekt dla warsztatów i właścicieli samochodów.

Dzięki funduszom unijnym powstał portal www.motokraft.pl, który ma na celu poprawę wydajności pracy warsztatów samochodowych. Wprowadzi warsztaty w XXI wiek! Motokraft to kompleksowy projekt dla warsztatów i właścicieli samochodów. Dla tych pierwszych to możliwość informatycznej obsługi serwisu samochodowego wraz z repozytorium części i usług serwisowych. Z kolei właścicielom aut umożliwia znalezienie najbliższego warsztatu dzięki aplikacji w telefonie oraz prowadzenie elektronicznej historii prac serwisowych.

Portal powstał z myślą o maksymalizacji wydajności pracy warsztatów. Nowoczesna, elektroniczna forma kontaktu z klientem w przyszłości zaowocuje czystą i przejrzystą współpracą dla obu zainteresowanych stron. Motokraft umożliwia serwisom samochodowym m.in:

  • Stworzenie profesjonalnej strony internetowej swojego biznesu,
  • Tworzenie zlecenia przypisanego do konkretnego pracownika,
  • Informowanie swoich Klientów o statusie zleconych prac,

Kreator stron internetowych dla serwisów samochodowych zapewnia równe szanse małym warsztatom w walce z konkurencją. Serwis został zaprojektowany w taki sposób, aby osoby które na co dzień korzystają z Internetu bez problemu mogły go obsługiwać. Prosty i intuicyjny interfejs umożliwia zarządzanie zasobami ludzkimi i rzeczowymi danego serwisu. Jeszcze lepsze dotarcie do klientów gwarantuje aplikacja mobilna, dzięki której klienci mogą rezerwować wizyty w warsztacie.

Podkręć swój warsztat już teraz. Wejdź na www.motokraft.pl i od razu zapisz się do korzystania z tej e-usługi.

źródło: informacja prasowa