Mutalo Group zdobywa nagrodę główną w kategorii Debiut w konkursie Międzynarodowy Czempion

Dodane: 12.12.2018

Informacja prasowa

Udostępnij:

Mutalo Group został laureatem prestiżowego konkursu “ Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” w kategorii Debiut na rynkach międzynarodowych.

Konkurs “Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” organizowany jest od 7 lat przez firmę doradczą PwC we współpracy z Pulsem Biznesu i PKO Bankiem Polskim, pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Promuje on aktywność polskich firm, które odnoszą sukcesy na światowych rynkach. Kategoria “Debiutanci” jest przeznaczona dla firm, które odnotowały wysoki wzrost przychodów pochodzących z ekspansji zagranicznej w minionym roku.

Gala wręczenia nagród konkursu odbyła się 6 grudnia 2018 roku w restauracji Belvedere w Warszawie. Nagrodę wręczył Janusz Władyczak, prezes KUKE, a w imieniu Mutalo Group nagrodę odebrała p. Angela Konieczko (Manager ds. Marketingu w Mutalo Group).

– Jesteśmy pierwszą polską firmą, która stawia na Afrykę jako strategiczny kierunek rozwoju. Zarówno nasze dane sprzedażowe, jak i prognozy dalszego wzrostu rynku utwierdzają nas w przekonaniu, że tradycyjny podział świata już przestał być aktualny. W najbliższych latach planujemy dalszą ekspansję i zwiększenie naszego udziału rynkach, na których jesteśmy obecni – zwycięstwo komentuje Prezes Mutalo Group – Tomasz Nowowieyski.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem