Muzyka bez reklam i nowe aplikacje mobilne od Tuba.FM

muzyka bez reklam i nowe aplikacje mobilne od tubafm
Udostępnij:
Grupa Radiowa Agory uruchomiła wersję Premium internetowego radia Tuba.FM. Dodatkowo w czerwcu br. ukazały się całkiem nowe aplikacje mobilne Tuba.FM na urządzenia z systemem Android i Windows 10.

Dostęp do radia internetowego Tuba.FM w wersji Premium daje możliwość wyłączenia dodatkowych reklam audio i wideo emitowanych w trakcie odtwarzania muzyki. Z nowej oferty można skorzystać na stronie www.tuba.fm oraz w aplikacjach mobilnych Tuba.FM na urządzenia z systemem Android, iOS oraz Windows 10.

Miesięczny dostęp do Tuba.FM w wersji Premium na www i w aplikacji kosztuje 3,99 zł, a przy zakupie na dłuższy okres - poniżej 10 groszy dziennie. Zakup nowej oferty w opcji miesięcznej, kwartalnej, półrocznej i rocznej jest możliwy na stronie Tuba.FM za pomocą SMS-a, karty płatniczej lub przelewu internetowego.

Cały czas można też korzystać z serwisu całkowicie za darmo, słuchając muzyki z reklamami. Od kilku dni w sklepach z aplikacjami mobilnymi na urządzenia z systemem Android i Windows 10 dostępne są też nowe wersje aplikacji Tuba.FM.

Obydwie aplikacje zostały całkowicie przebudowane i przeprojektowane – zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google’a i Microsoftu – tak, aby były bardziej funkcjonalne, niezawodne i atrakcyjne wizualnie. Pojawiły się też w nich nowe funkcje, m.in. obsługa kont Premium dla zalogowanych użytkowników oraz lista „ostatnio słuchanych" stacji.

Nowa Tuba.FM na system Android zyskała całkowicie nowy odtwarzacz, który zapewnia dużo szybsze uruchamianie i płynny streaming muzyki – zarówno w połączeniu WiFi, jak i komórkowym, a interfejs graficzny aplikacji (zgodny z „material design”) obsługuje pionową i poziomą orientację ekranu, płynnie dostosowując się do rozdzielczości telefonu lub tabletu.

Aplikacja Tuba.FM na system Windows 10 jest aplikacją uniwersalną, co oznacza, że działa zarówno na komputerach, jak i tabletach oraz telefonach z najnowszym systemem operacyjnym Windows 10. Aplikacja powstała we współpracy z firmą Microsoft i jest jedną z pierwszych tak zaawansowanych polskich aplikacji na ten system.

Aplikacje zostały wyprodukowane na zlecenie Grupy Radiowej Agory przez zespół IT Agory (Windows 10) oraz firmę N7 Mobile (Android).

-

Tuba.FM to wyjątkowa platforma muzyczna, która pozwala na słuchanie i odkrywanie ulubionej muzyki przez internet - potrafi dopasować muzykę do gustu słuchacza. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki nazwę ulubionego gatunku lub wykonawcy, a Tuba.FM na tej podstawie podpowie radio na każdą okazję.