Muzyka bez reklam i nowe aplikacje mobilne od Tuba.FM

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Grupa Radiowa Agory uruchomiła wersję Premium internetowego radia Tuba.FM. Dodatkowo w czerwcu br. ukazały się całkiem nowe aplikacje mobilne Tuba.FM na urządzenia z systemem Android i Windows 10.

Dostęp do radia internetowego Tuba.FM w wersji Premium daje możliwość wyłączenia dodatkowych reklam audio i wideo emitowanych w trakcie odtwarzania muzyki. Z nowej oferty można skorzystać na stronie www.tuba.fm oraz w aplikacjach mobilnych Tuba.FM na urządzenia z systemem Android, iOS oraz Windows 10.

Miesięczny dostęp do Tuba.FM w wersji Premium na www i w aplikacji kosztuje 3,99 zł, a przy zakupie na dłuższy okres – poniżej 10 groszy dziennie. Zakup nowej oferty w opcji miesięcznej, kwartalnej, półrocznej i rocznej jest możliwy na stronie Tuba.FM za pomocą SMS-a, karty płatniczej lub przelewu internetowego.

Cały czas można też korzystać z serwisu całkowicie za darmo, słuchając muzyki z reklamami. Od kilku dni w sklepach z aplikacjami mobilnymi na urządzenia z systemem Android i Windows 10 dostępne są też nowe wersje aplikacji Tuba.FM.

Obydwie aplikacje zostały całkowicie przebudowane i przeprojektowane – zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google’a i Microsoftu – tak, aby były bardziej funkcjonalne, niezawodne i atrakcyjne wizualnie. Pojawiły się też w nich nowe funkcje, m.in. obsługa kont Premium dla zalogowanych użytkowników oraz lista „ostatnio słuchanych” stacji.

Nowa Tuba.FM na system Android zyskała całkowicie nowy odtwarzacz, który zapewnia dużo szybsze uruchamianie i płynny streaming muzyki – zarówno w połączeniu WiFi, jak i komórkowym, a interfejs graficzny aplikacji (zgodny z „material design”) obsługuje pionową i poziomą orientację ekranu, płynnie dostosowując się do rozdzielczości telefonu lub tabletu.

Aplikacja Tuba.FM na system Windows 10 jest aplikacją uniwersalną, co oznacza, że działa zarówno na komputerach, jak i tabletach oraz telefonach z najnowszym systemem operacyjnym Windows 10. Aplikacja powstała we współpracy z firmą Microsoft i jest jedną z pierwszych tak zaawansowanych polskich aplikacji na ten system.

Aplikacje zostały wyprodukowane na zlecenie Grupy Radiowej Agory przez zespół IT Agory (Windows 10) oraz firmę N7 Mobile (Android).

Tuba.FM to wyjątkowa platforma muzyczna, która pozwala na słuchanie i odkrywanie ulubionej muzyki przez internet – potrafi dopasować muzykę do gustu słuchacza. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki nazwę ulubionego gatunku lub wykonawcy, a Tuba.FM na tej podstawie podpowie radio na każdą okazję.