Muzyka na każdą wakacyjną okazję! Play świętuje 700k użytkowników TIDAL w Play

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Operator, wykorzystując okazję okrągłej liczby użytkowników TIDAL, która przypadła na wakacje, wraz z najlepszymi polskimi DJ-ami przygotował playlisty idealne na letnie dni. Na tym jednak nie koniec.

Fanów muzyki klubowej czeka konkurs, którego zwycięzcy spędzą niezapomniany, imprezowy tydzień na Ibizie.

 

Sierpień okazał się ważną datą dla fioletowego operatora. W sieci Play z serwisu muzycznego TIDAL – legalnego źródła muzyki za darmo – korzysta już 700 tysięcy osób! Dynamika wzrostu jest ogromna, biorąc pod uwagę fakt, że promocja rozpoczęła się w listopadzie 2015 roku! Sukces nie jest przypadkowy. Oferta „Nielimitowana muzyka za darmo” w Play jest przecież bardzo atrakcyjna. Daje klientom operatora darmowy dwuletni dostęp do TIDAL Premium, czyli między innymi: 40 milionów utworów, możliwość słuchania muzyki na 3 urządzeniach (telefon, tablet, komputer) oraz pobierania playlist i albumów do trybu offline. 

Nawiązując do lata i wakacji, Play przygotował coś specjalnego dla wszystkich fanów klubowej muzyki. Czekają Was gorące noce nad morzem? Plażowa impreza? A może potrzebujecie playlisty na chill-out nad basenem lub muzykę na „before”? Jeśli szukacie inspiracji muzycznych, Play rusza Wam z pomocą! Operator, wraz z najlepszymi polskimi DJ-ami, stworzył doskonałe playlisty na wakacje.

Czego słuchać aby dobrze wprowadzić się w nastrój imprezowy? Najlepiej wiedzą to DJ Mafia Mike & GUN*S którzy stworzyli playlistę – jak ją sami nazwali – „turbo utwory pod wakacyjne bifory”.

Wakacje to całonocne imprezy na plaży, w Beach Barach. Idealną składankę na takie okazje stworzył MIQRO. Znajdziecie na niej dużo dobrego, plażowego House Music, oraz kilka chilloutowych cukierków. DJ przedstawia swoje autorskie nagrania oraz remixy. Poczujcie się jak w najbardziej roztańczonych Beach Barach na świecie.

Kolejne dwie playlisty stworzył legendarny DJ – DJ Adamus. Pierwsza to kilka miłych utworów na spokojnie wieczory….

…druga powstała specjalnie z okazji festiwalu Ibiza Camp On!, którego parterem był Play. Jej twórcą, legendarny DJ – DJ Adamus.

Kolejna składanka stworzona została przez XONI Records. Jest to jedna z najbardziej wakacyjnych playlist tego sezonu – Summer 2016. 30 zabójczo tanecznych utworów, których każdy miłośnik klubowych rytmów powinien posłuchać tego lata. Świetne beaty, grube basy i wokale, które na długo zostają w głowie.

Jeśli te propozycje to wciąż mało, mamy jeszcze kilka innych klubowych playlist od Play.

Playlisty przygotowane przez DJ-ów to tylko element działań Play. Operator jest także partnerem Ibiza Camp On, wydarzenia organizowanego przez DJ Adamusa.

Play aktywnie promując polską muzykę elektroniczną w te wakacje – zorganizuje konkurs dla muzyków amatorów, w ramach wyjazdu Ibiza Camp On. Dwóch wybranych artystów będzie mogło wystąpić na imprezie na Ibizie, podczas organizowanego przez DJ Adamusa siedmiodniowego Ibiza Camp On 2016. Play i TIDAL są partnerami tego wydarzenia, więc  na tym nie koniec zaplanowanych atrakcji. Przeprowadzona zostanie również dodatkowa akcja promocyjna, w ramach której fani dobrych imprez będą mogli wygrać dwa bilety na tę tygodniową przygodę na Ibizie.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem