MyGuidie wygrywa Pitch in Berlin

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

W sobotę 10 grudnia, startup Myguidie, stworzony podczas Warsaw Startup Weekend, wygrał prestiżowy konkurs Pitch Berlin, którego organizatorem był fundusz HackFwd. Jak mówią same laureatki, Lars Hinrichs (twórca HackFwd) ogłaszając wynik konkursu zaprosił je do rozmów na temat inwestycji.

W sobotę 10 grudnia, startup Myguidie, stworzony podczas Warsaw Startup Weekend, wygrał prestiżowy konkurs Pitch in Berlin, którego organizatorem był fundusz HackFwd. Jak mówią same laureatki, Lars Hinrichs (twórca HackFwd) ogłaszając wynik konkursu zaprosił je do rozmów na temat inwestycji.

Na czym polegał konkurs? Każda z zakwalifikowanych ekip miała 8 minut na prezentację swojego startupu. Zespół MyGuidie zmierzył się z pozostałą 9-tką najbardziej obiecujących startupów. Po ocenie jury oraz głosowaniu został wyłoniony najlepszy startup tej edycji i nastąpiło wręczenie nagród rzeczowych. Tak jak wspominaliśmy we wstępie, laureatki zapowiadają współpracę z Larsem Hinrichsem, co może być bardzo dobrą informacją dla Oli Sitarskiej i jej zespołu. Pragniemy przypomnieć, że ten sam fundusz – HackFwd – zainwestował kilka miesięcy temu w Filmastera.

Zespołowi MyGuidie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

źródło: informacja własna