MyHeritage udostępnia zaktualizowaną mobilną aplikację w celu odkrywania krewnych „w ruchu”

myheritage udostepnia zaktualizowana mobilna aplikacje w celu odkrywania krewnych w ruchu
Udostępnij:
Największa na świecie sieć rodzina prezentuje nową funkcję mobilną na iPhone, iPad i Android dla przeszukiwania historycznych rejestrów w ponad 20 językach.

Największa na świecie sieć rodzina prezentuje nową funkcję mobilną na iPhone, iPad i Android dla przeszukiwania historycznych rejestrów w ponad 20 językach.


Warszawa - 12 kwietnia 2012: MyHeritage, najpopularniejsza sieć rodzina w Internecie poinformowała o możliwości przeszukiwania miliardów danych historycznych, w tym w Powszechnego Spisu USA z 1940 roku "w ruchu" za pomocą nowej wersji bezpłatnej aplikacji mobilnej od MyHeritage na iPhone, Android oraz iPad. Nowa wersja 1,2 aplikacji MyHeritage przeszukuje również ponad 22 miliony drzew genealogicznych pomagając użytkownikom w badaniach historii rodzinnej. To strategiczne posunięcie umacnia pozycję lidera firmy MyHeritage oferując intuicyjne i ekscytujące możliwości dla rodzin w celu prześledzenia swoich korzeni na całym świecie, wszystko "w ruchu".

Mobilną wersję aplikacji MyHeritage wprowadzono po raz pierwszy w dniu 15 grudnia 2011 roku i od tamtej pory aplikacja została pobrana już 500.000 razy. Oprócz przeszukiwania treści historycznych, aplikacja pozwala użytkownikom na udostępnianie swojego drzewa genealogicznego "w ruchu" z atrakcyjnym wyświetlaczem specjalnie dostosowanym do urządzeń mobilnych, uchwycić momenty rodzinne dla przyszłych pokoleń i pozostawać w kontakcie z rodziną zawsze i wszędzie. Aplikacja MyHeritage jest dostępna do pobrania w App Store lub Google Play (wcześniej Android Market).

Aplikacja może przeszukiwać wszystkie zbiory danych MyHeritage z ponad czterema miliardami rekordów, wiele z nich jest dostępna tylko na MyHeritage. Dane zawierają akty urodzenia, ślubów, śmierci, imigracji, dokumenty wojskowe, spisy powszechne, gazety, roczniki i wiele innych. Dostępna w ponad 20 językach, umożliwia miłośnikom historii rodzinnych na całym świecie badanie swojej rodzinnej historii.

Zaktualizowana aplikacja MyHeritage jest zasilana przez najszybszą i najpotężniejszą wyszukiwarkę historii rodziny na MyHeritage zwaną SuperSearch™. SuperSearch™ ma być uruchomiona z pełnymi możliwościami w połowie kwietnia, czyli z pakietem z historycznymi rekordami uzyskanymi przez przejęcie firmy FamilyLink i dane utworzone przez użytkowników w drzewach genealogicznych na MyHeritage, aby pomóc miłośnikom historii rodziny przebić się przez ściany murowane w swoich badaniach.

- Udostępnianie dokonanych odkryć przez urządzenia mobilne plasuje nas na mapie jako poważnego dostawcę historycznych treści. Nasze opublikowanie powszechnego spisu USA z 1940 roku i rozbudowana aplikacja mobilna to dopiero początek - powiedział założyciel i dyrektor generalny firmy MyHeritage, Gilad Japhet. Z ponad 62 mln zarejestrowanych użytkowników, miliardami danych historycznych, 22 mln drzew genealogicznych z blisko 1 mld profili, MyHeritage stał się zaufanym domem w Internecie dla rodzin pragnących poznać ich historię rodziny, udostępniać wspomnienia i pozostawać w kontakcie.

źródło: informacja prasowa