Myślisz, że jesteś za stary, by nauczyć się czegoś nowego? Ta infografika przekona Cię, że się mylisz

myslisz ze jestes za stary by nauczyc sie czegos nowego ta infografika przekona cie ze sie mylisz
Udostępnij:
Historie sukcesu motywują do działania, dlatego też często piszemy o osiągnięciach przedsiębiorców. Tym razem chcielibyśmy zachęcić Was do zobaczenia infografiki, która pokazuje, kiedy ludzie sukcesu zaczęli zajmować się dziedziną, w której okazali się bardzo dobrzy.

Zdjęcie główne artykułu by unsplash

Nie urodzili się z talentem, tylko na niego zapracowali. Tak w skrócie można połączyć historie sukcesów aktorów, pisarzy czy przedsiębiorców wymienionych w poniższej infografice. Zdawało Ci się, że ludzie sukcesu od zawsze parali się rzemiosłem, które przyniosło im duże pieniądze? Mylisz się, czego dowodem są dane zebrane przez Anastasię Borko i Annę Vital, współtwórczynie bloga "Funders and Founders". Borko i Vital zajmują się ilustrowaniem historii sukcesów znanych ludzi.

Na blogu Funders and Founders znajdziemy, pokazaną w formie infografiki, drogę do sukcesu Marka Zuckerberga - założyciela Facebooka, Jeffa Bezosa - twórcę m.in. Amazonu, Elona Muska - twórcę m.in. Tesli, Billa Gatesa - twórcę Microsoftu i wielu innych postaci znanych w branży IT. Oprócz obejrzenia poniższej infografiki pokazującej, kiedy popularni aktorzy, pisarze i przedsiębiorcy po raz pierwszy zajęli się dziedziną, na którą poświęcili kilka lat życia, zobaczcie infografikę, dzięki której możesz sprawdzić, kto w Waszym wieku zaczął przygodę z biznesem. Skoro oni mogli, to ty też możesz osiągnąć sukces. Nawet jeśli masz 69 lat.