mytaxi powraca z akcją 50% taniej we wszystkich polskich miastach

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Od 3 do 16 października użytkownicy mytaxi – aplikacji taxi, z Warszawy, Krakowa i Trójmiasta zapłacą połowę mniej za każdy kurs taksówką. Zniżka 50% dotyczy wszystkich kursów z opcją „Płać przez aplikację” i zezwala na nieograniczoną liczbę przejazdów z mytaxi przez dwa tygodnie października.

To kolejna tego typu akcja mytaxi, której celem jest przekonanie pasażerów do płatności bezgotówkowych. – Często organizujemy akcje 50% taniej, ponieważ widzimy jak skutecznie przekonują ich one do płatności mobilnych – mówi Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi w Polsce – Obecnie ¾ kursów w mytaxi realizowanych jest z opcją „Płać przez aplikację”, gdy jeszcze w zeszłym roku odsetek ten wynosił blisko połowę. 

Akcja 50% mniej obejmuje pięć polskich miast, w których aplikacja mytaxi operuje, czyli Warszawę, Kraków, Gdańsk, Gdynię i Sopot, a końcowa opłata ze zniżką 50% zależna jest od ich miejscowych stawek. Dla warszawiaków oznacza to opłatę początkową w wysokości 4 zł oraz stawkę za km od 90 gr do 1,20 zł. Mieszkańcy Krakowa za „trzaśnięcie drzwiami” zapłacą 3,50 zł. Dla pasażerów w Trójmieście opłata początkowa w trakcie promocji mytaxi wyniesie od 3 zł, przy zachowaniu stałej stawki kilometrowej w ramach jednej strefy we wszystkich trzech miastach wchodzących w skład tej aglomeracji (po zniżce od 90gr do 1,20 zł za kilometr). Jeden użytkownik, w trakcie promocji, może zrealizować nieograniczoną liczbę kursów na terenie Warszawy, Krakowa i Trójmiasta z 50% zniżką.

Aby skorzystać z promocji mytaxi 50% mniej należy:

  • Ściągnąć bezpłatną aplikację mytaxi na iOS, Android lub Windows Phone.

  • Zarejestrować w aplikacji wybrany sposób płatności: kartę VISA, MasterCard lub konto PayPal.

  • Zamówić taksówkę wybierając opcję „Płać przez aplikację”.

Po zakończeniu kursu taksówkarz zainicjuje proces płatności wprowadzając na swoim smartfonie cenę za przejazd zgodnie ze wskazaniem taksometru. Zniżka 50% zostanie naliczona automatycznie. Sekundę później cena końcowa po odjęciu zniżki 50% wyświetli się na ekranie pasażera w celu jej zatwierdzenia. Cały proces płatności odbywa się w sposób bezpieczny i przejrzysty w ciągu kilku sekund. 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem