Nagrody główne dla aplikacji blue pocket na targach HoReCa 2012 i RetailShow 2012

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Podczas listopadowych targów w Krakowie i Warszawie aplikacja blue pocket otrzymała główne nagrody. Na targach HoReCa Gastrofood 2012 aplikacja została doceniona przez jury w kategorii „Oprogramowanie dla hoteli i gastronomii” otrzymując główną nagrodę w Konkursie na Najlepszy Produkt.

Podczas listopadowych targów w Krakowie i Warszawie aplikacja blue pocket otrzymała główne nagrody. Na targach HoReCa Gastrofood 2012 aplikacja została doceniona przez jury w kategorii „Oprogramowanie dla hoteli i gastronomii” otrzymując główną nagrodę w Konkursie na Najlepszy Produkt. Natomiast w Warszawie, podczas RetailShow 2012, blue pocket przyznano tytuł „Innowacja Handlu 2012” i pierwszą nagrodę w kategorii „Programy lojalnościowe”.

blue pocket to platforma obsługi programów lojalnościowych, która umożliwia Klientom przechowywanie w smartfonie kart członkowskich, kuponów zniżkowych i biletów. Jednocześnie, bezpłatna aplikacja blue pocket lokalizuje atrakcyjne oferty i promocje w pobliżu miejsca, w którym aktualnie przebywa użytkownik ze swoim telefonem.

To pierwsze wyróżnienia dla blue pocket. W oczekiwaniu na kolejne nagrody, zespół LMS Online pracuje nad najnowszą wersją aplikacji, która będzie rozszerzona o wiele użytecznych funkcji.

Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów zostaną wprowadzone nowatorskie rozwiązania, które do tej pory nie były dostępne w tego typu aplikacjach. Najnowsza wersja blue pocket już wkrótce! A stale powiększająca się oferta różnorodnych kart i kuponów dostępnych w aplikacji już dziś powinna zainteresować najbardziej wymagających użytkowników.

Aplikację można pobrać bezpłatnie na stronie www.bluepocket.pl.

źródło: informacja prasowa