Nais innowacyjna platforma do nagradzania i angażowania pracowników w polskim startupie

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Nais to bezpłatne narzędzie do nagradzania, motywowania i angażowania pracowników. Ta nowoczesna platforma internetowa SaaS (Software as a Service) pozwala w 15 minut założyć konto firmowe i zaprosić do niego pracowników, których firma chce wyposażyć w benefity.

Program dostępny jest już dla najmniejszych (minimum 4-osobowych) firm, dla których do dziś świat benefitów był zamknięty – ich organizacja i pozyskanie wymagało wielu kontaktów z dostawcami. Systemy kafeteryjne wymagają wdrożenia w firmie, często także technologicznego, i nie mają oferty dla najmniejszych, podobnie zresztą jak bezpośredni dostawcy.

Dzisiaj, gdy małe organizacje, podobnie jak korporacje, stoją w obliczu trudności w znalezieniu pracowników, a potem w ich utrzymaniu i związaniu z firmą na dłużej, dostęp do różnych narzędzi wspierających budowę zespołu, jest szczególnie ważny.

Dobrze rozumiemy jak ważna jest gotówka w małych firmach, dlatego proponujemy naszym klientom maksymalną elastyczność i oszczędność kosztów.

Co zyskuje firma, która decyduje się na zalogowanie do Nais:

  • Dostęp do platformy online, system działa od razu;
  • Bezpłatne korzystanie z Nais i brak deklaracji obrotów;
  • Program samoobsługowy, dzięki czemu benefity można wprowadzić łatwo, bez pomocy z zewnątrz i tak samo łatwo je rozliczyć;
  • Funkcje, które angażują i integrują pracowników, skutecznie poprawiając atmosferę w firmie;
  • Możliwość zarządzania benefitami i nagrodami bezpośrednio przez menedżerów, co pomaga im polepszać relacje z pracownikami.

Co zyskują pracownicy firm, które decydują się na pozapłacowe docenianie swoich ludzi?

  • Równy dostęp do świadczeń pozapłacowych, niezależnie od formy zatrudnienia;
  • Mobilny dostęp do swojego konta w Nais i wybranych benefitów, co dzisiaj jest “must have”, szczególnie dla młodszych pracowników;
  • Dostęp do kompleksowej oferty benefitowej, dostosowanej szczególnie do stylu życia milenialsów;
  • Funkcje, które sprzyjają integrowaniu po pracy.

Operatorem platformy Nais jest polski startup Viamobile Sp. z o.o. Jesteśmy firmą młodą, złożoną z doświadczonych (także stażem) specjalistów oraz millenialsów, którzy dobrze rozumieją, co motywuje w pracy najmłodsze pokolenia.