Najbardziej przedsiębiorcze Polki znów zostaną nagrodzone w konkursie Polish Businesswomen Awards

najbardziej przedsiebiorcze polki znow zostana nagrodzone w konkursie polish businesswomen awards
Udostępnij:
Już po raz dziesiąty redakcja magazynu Businesswoman& life ogłosi wyniki prestiżowego konkursu Polish Businesswomen Awards. Z tej okazji 11 października 2019 r. w Hotelu Regent, ul. Belwederska 23 odbędzie się uroczysta Gala.

W pięciogwiazdkowym warszawskim hotelu spotkają się najbardziej przedsiębiorcze Polki, by móc cieszyć się nagrodą, zbierać gratulacje i rozmawiać o planach na przyszłość. Statuetki X Polish Businesswoman Awards to nagroda za osiągnięcia w wielkim stylu, sukcesy oraz dotychczasową działalność, za promowanie kobiecej siły, uporu i kreatywności.

Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorczości wśród kobiet, prezentacja ich osiągnięć, wyróżnianie oraz nagradzanie najbardziej kreatywnych i dynamicznych osób biznesu. Kandydatkami do statuetek są kobiety z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, będące motorem napędowym polskiej gospodarki i siłą Polek.

Galę X Polish Businesswomen Awards poprowadzi Jacek Borkowski, a znakomita piosenkarka Kasia Stankiewicz uświetni wieczór swoim koncertem.

Głosowanie trwa od 20.09.2019 r. do 09.10.2019 r. do godz. 14:00

Więcej informacji znajduje się na stronie www.konkurskobietbiznesu.pl