Najciekawsze w 2018 roku promocje na Black Friday i Cyber Monday od polskich spółek technologicznych

Dodane: 23.11.2018

Mam Startup

Udostępnij:

Black Friday i Cyber Monday to święto promocji i wyprzedaży. Warto wykorzystać tę szansę na zrobienie przedświątecznych zakupów. Sprawdź, jakie atrakcyjne oferty przygotowały polskie firmy technologiczne i skorzystaj z okazji.

fot. depositphotos.com

O ile w 2017 roku z promocji przygotowanych na Black Friday skorzystało 18 proc. Polaków, w tym roku planuje to już co czwarty z nas – pokazuje badanie Santander Consumer Banku, wykonane na potrzeby raportu „Polaków portfel własny – kochamy okazje”. Z ciekawych ofert mogą skorzystać także firmy.

Pakiet Sellizer, CallPage i Edward.ai teraz 8068 PLN taniej

Firmy Sellizer, CallPage i Edward.ai przygotowały specjalny zestaw narzędzi dla działów sprzedaży, które pozwolą działać skuteczniej na każdym etapie działań handlowych od pierwszego kontaktu, przez proces decyzyjny, aż po zarządzanie relacjami z klientem.

W skład oferty wchodzą:

  • CallPage – rabat 60% na na roczny pakiet Professional (do 5 użytkowników),
  • Edward.ai – rabat 80% na zakup rocznego pakietu Profesional dla 5 użytkowników,
  • Sellizer – rabat 80% na zakup rocznego pakietu Business dla 5 użytkowników.

Umieszczenie widgetu CallPage na stronie może pomóc w nawiązaniu kontaktu z potencjalnymi nabywcami. Z kolei Sellizer dostarczy kluczowych informacji dotyczących zainteresowania ofertą, a także powiadomi handlowca SMS-em, gdy klient otworzy pdf z wysłaną ofertą. Edward natomiast, pomoże zoptymalizować pracę zespołu handlowców, uwalniając ich od wielu czynności „okołosprzedażowych”, które w skali miesiąca zajmowały ich czas.

Rabaty obowiązują od piątku 23 listopada do poniedziałku 26 listopada włącznie.

Oferta jest dostępna na stronie www.hackingsales.pl.

SolidnyRegulamin

SolidnyRegulamin.pl to marka, która zdążyła zając swoje miejsce na polskiej mapie e-commerce. Prawie 2000 obsłużonych klientów, setki stworzonych dokumentacji dla sklepów, serwisów www i aplikacji mobilnych mówią same za siebie. Za projektem stoi zespół doświadczonych w obszarze prawa nowych technologii prawników z GP Kancelarii Radców Prawnych.

Komplet wszystkich niezbędnych dokumentów zapewni każdemu projektowi spokojną głowę, możliwość skupienia się na core biznesu, a przede wszystkim brak uzasadnionych prawem formalnych roszczeń nieuczciwych organizacji i klientów.

Oferta: W okresie 23-26 listopada 20% zniżki na wszystko, w tym dokumentację RODO i indywidualne dokumentacje.

Link do oferty: na stronie solidnyregulamin.pl wpisz kod: bf20

UF-EASY

UF EASY to pierwsze mobilne centrum obsługi automatycznie tworzące historię komunikacji niezależnie od kanału. System 4-w-1, a Ty decydujesz, który kanały udostępnisz klientom. Do tego widżet (tekst/głos), system zadań oraz aplikacja mobilna, z której oddzwonisz i odbierzesz połączenia stacjonarne. Proste i wygodne, jak twój ulubiony smartphone. Dzięki niej wyróżnisz się spośród konkurencji! Zyskasz lepszy i szybszy kontakt z Twoimi klientami przez telefon, czat, mail i Messengera.

Nie przegap okazji i zgarnij 50% rabatu przez 12 miesięcy. Oferta ważna do 27.11.

Link do oferty: http://bit.ly/EasyBlackFriday

Brand24

Brand24 to narzędzie monitoringu Internetu i mediów społecznościowych. Pozwala na poznanie i zrozumienie opinii Internautów na temat wskazanych firm, marek, czy produktów.

To także wartościowe narzędzie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które wykorzystują monitoring do budowania relacji z klientami.

Oferta: Black Friday 2018 w Brand24 – zarejestruj konto i kup dowolny plan z 50% zniżką! Promocja obowiązuje 23 listopada dla nowych klientów kupujących konto na 6 miesiące z góry.

Link do oferty: https://brand24.pl/cennik-bf2018

Landingi

Landingi to platforma, dzięki której możesz budować i optymalizować landing pages, bez pomocy programisty.

Oferta: z okazji Black Friday możesz zaoszczędzić do 3168 zł.

Link do oferty: https://landingi.com/black-friday-pl

BeTimes.pl

Twórz oferty jednorazowe, One Time Offer, liczniki na stronę, odliczaj do końca trwania oferty.

Oferta: -50% na dowolny pakiet przy zakupie na rok z góry + 30 dni na testy dla nowych użytkowników. Promocja obowiązuje 23 listopada do 23:59.

Link do oferty: https://betimes.pl/black-friday

SentiOne

SentiOne to narzędzie monitoringu internetu i mediów społecznościowych. Chcesz poznać szczegóły internetowych dyskusji i opierać decyzje na danych?

Oferta: odkryj opinie internautów dzięki zniżce 20%.

Link do oferty: https://sentione.com/pl/promo

Cux.io

Cux.io to narzędzie analityczne pozwalające zrozumieć zachowania i doświadczenia użytkowników online. Dzięki niemu poznasz swoich klientów, rozwiążesz ich realne problemy i zoptymalizujesz konwersję.

Oferta: Kup specjalną subskrypcję cux.io między 23-30.11.2018 i korzystaj przez miesiąc z najwyższego pakietu i wszystkich funkcjonalności w cenie 99€ zamiast 799€.

Link do oferty: https://cux.io/pricing/?black-friday.

User.com

User.com to software do pełnej automatyzacji marketingu, który zapewnia zwiększenie zaangażowania osób odwiedzających Twoją stronę oraz usprawnienie pracy działu sprzedaży. Oprogramowanie to łączy w sobie Live Chat, CRM, Email Marketing, Call Center oraz zaawansowaną obserwację i analizę użytkowników.

Oferta: W dniach od 23 do 26 listopada nowi klienci otrzymają zniżkę 40% na roczny okres użytkowania i 20% na miesięczny.

Link do oferty: user.com/en/blog/cyber-monday-at-user-com-how-to-pay-40-less

Senuto

Senuto to narzędzie do planowania, automatyzacji oraz weryfikacji działań marketingowych w Google. Dzięki niemu zbadasz, na jakie słowa kluczowe wyświetlasz się w wynikach wyszukiwania oraz podejrzysz działania konkurencji w Google. Znajdziesz też odpowiednie frazy kluczowe dla swoich kampanii, a monitorując pozycje wybranych słów kluczowych, sprawdzisz efekty swojej pracy. 

Z aplikacji Senuto korzystają nie tylko zespoły SEO, ale również specjaliści do spraw marketingu, content marketingu czy e-Commerce. 

Oferta: -40% na wszystkie pakiety + dodatkowe prezenty (m.in. gadżety i 100 dodatkowych darmowych fraz w Monitoringu Senuto)

Link do oferty: http://bit.ly/senuto-bf-ms