Najlepsze produkty i usługi w polskim e-handlu – zgłoś się do Ekomersów 2013!

Dodane: 06.08.2013

Anna Wilma

Udostępnij:

Nadszedł czas, aby wyróżnić najlepszych, którzy zdobyli uznanie rynku i przyczynili się do rozwoju e-handlu w Polsce. Nagrody branżowe rynku e-commerce przyznane zostaną po raz drugi, tym razem podczas gali odbywającej się w trakcie V Targów eHandlu.

Nadszedł czas, aby wyróżnić najlepszych, którzy zdobyli uznanie rynku i przyczynili się do rozwoju e-handlu w Polsce. Nagrody branżowe rynku e-commerce przyznane zostaną po raz drugi, tym razem podczas gali odbywającej się w trakcie V Targów eHandlu.

Ideą Ekomersów jest wyróżnienie marek oferujących najlepsze produkty i usługi dla internetowych sprzedawców. Nagrody przyznawane są zarówno przez klientów jak i osoby, które żyją branżą e-commerce oraz prowadzą biznes w internecie.

Ekomersy to wyróżnienie dla firm, które reagują elastycznie na potrzeby swoich klientów, ciągle udoskonalają swoje produkty i mają wizję na to jak być najlepszym. Niekoniecznie muszą to być największe firmy, z dużym kapitałem – o tym, kto otrzyma wyróżnienie zdecydują Internauci wraz z ekspertami, którzy wezmę “pod lupę” przede wszystkim to, jak dane usługi i rozwiązania wpływają na rozwój całej branży sklepów internetowych.

Rywalizacja będzie się toczyć o statuetki w aż 9 kategoriach:

  • Najlepszy produkt/usługa wspierająca ekspansję międzynarodową e-sklepów
  • Szczególny wkład na rzecz rozwoju rynku e-commerce
  • Najlepszy produkt/usługa wspierająca logistykę e-sklepu
  • Najlepsze rozwiązanie płatnicze
  • Najlepszy produkt/usługa wspomagająca sprzedaż w internecie
  • Najlepszy produkt/usługa wspierająca relacje z klientami
  • Najlepsza akcja promocyjna dla e-sklepu
  • Najlepsza platforma sklepowa Innowacja roku

Konkurs będzie odbywał się w kilku etapach. Do 14 sierpnia można zgłaszać swoich kandydatów do nagrody w poszczególnych kategoriach. Produkt lub usługę może zgłosić każdy, wypełniając formularz dostępny na stronie ekomersy.pl. Za preselekcję zgłoszeń odpowiada Rada Jurorów, która wybierze po 5 marek z każdej kategorii.

Wśród ekspertów, którzy będą typowali nominowanych znajdą się m.in. Grzegorz Mogilewski (Biznes w Sieci), Sylwia Czubkowska (Dziennik Gazeta Prawna), Arkadiusz Widawski (Online Marketing Polska), Paweł Tkaczyk, Jacek Gadzinowski, Artur Kurasiński, Maciej Idzikowski (NEO24.PL), Michał Samojlik, pomysłodawca i właściciel MamStartup i NowegoMarketingu.

O tym, kto otrzyma statuetki w tym roku dowiemy się już 23 września podczas gali wręczenia Ekomersów na Stadionie Narodowym. Przyznanie nagród będzie towarzyszyć najważniejszym wydarzeniom w branży, jakimi są Targi eHandlu oraz konferencja Ecommerce Trends 2013.

Marki można zgłaszać tylko do 14 sierpnia!

MamStartup jest patronem medialnym konkursu.