StartupMeetings.com to kalendarz startupowych eventów z całego świata. To nasz nowy projekt, który właśnie ujrzał światło dzienne.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Codziennie na całym świecie powstają nowe startupy. Społeczność ludzi pracujących nad nimi jest bardzo silna i przykłada dużą wagę do networkingu, dlatego też co roku w różnych zakątkach naszego globu odbywają się setki (a najpewniej tysiące) różnego rodzaju startupowych eventów - campów, konferencji, spotkań, konkursów etc.

Startupy z samego założenia mają globalne ambicje i pojawiają się ze swoimi projektami na zagranicznych eventach. Jak jednak sprawdzić, gdzie i kiedy dzieje się coś ciekawego? Zadaliśmy sobie to pytanie i okazało się, że znalezienie w sieci jednego miejsca, w którym można by było w łatwy i wygodny sposób znaleźć te wszystkie informacje nie jest łatwe. Tak narodził się pomysł na Startup Meetings.

Dziś oddajemy projekt w Wasze ręce i zachęcamy Was do współpracy. Chcemy, by ten projekt był globalnym, użytecznym narzędziem dla wszystkich startupowców. Tak więc jeśli chcecie współtworzyć Startup Meetings, to zapraszamy do kontaktu.

Serwis znajdziecie pod adresem: http://www.startupmeetings.com/

Czekamy na Wasze komentarze i opinie!

Komentarze (0)