Gdy mamy ochotę spotkać się ze znajomymi, ustalając termin, miejsce i szczegóły spotkania możemy napotkać na wiele trudności związanych z otrzymywaniem wiadomości od każdego z osobna i wielokrotnym zadawaniu pytań o podobnej treści. Saambaa może pomóc nam w grupowej komunikacji.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Aplikacja, którą dzisiaj przedstawiamy działa na podobnej zasadzie co Basecamp, ale w wersji mobilnej i może korzystać z niej nawet ten, kto nie posiada jej ściągniętej na swój smartphone. Dzięki saambiie, możemy wysłać jakąkolwiek informację do większej grupy znajomych oraz prowadzić z nimi dyskusję w jednym miejscu wraz z odpowiedziami zaproszonych. Saambaa przydaje się przede wszystkim wtedy, gdy się spieszymy lub nie mamy czasu na rozmowy telefoniczne z przyjaciółmi. Korzystając z aplikacji możemy docelowo prowadzić konwersację nawet z tymi, którzy nie posiadają tej aplikacji na swoim smartphonie, ponieważ do każdego oznaczonego znajomego zostanie wysłany darmowy sms z naszą treścią. Ten czynnik wyróżnia saambę od konkurencji.

To co odpycha w startupach, to zamiłowanie do portalu społecznościowego, prawdopodobnie spowodowanym zachwytem nad „geniuszem” Zuckerberga. Jak widać rynek „społecznościówkami” nie jest nadal nasycony i takie projekty jak saambaa przyjmowane są z otwartymi rękoma użytkowników.

źródło: techcocktail.com

Komentarze (0)